Gości Online: 1

Zarejestrowanch Uzytkowników: 417
Najnowszy Użytkownik: Barry
TL 21/22 kolejka 20
TL 04.03 IŁ Capital Legionovia L. - Developres BD Rzeszów 2:3 (25:16, 17:25, 28:26, 25:27, 12:15) MVP: Jurczyk - Staty
BKS BOSTIK Bielsko-Biała - E.LECLERC MOYA Radomka R. 3:2 (27:29, 25:23, 28:30, 15:11) MVP: Orvosova - Link
05.03 GA Chemik Police - Energa MKS Kalisz 3:0 (25:18, 25:18, 25:16) MVP: Brakocević - Staty
06.03 Joker Świecie - #VolleyWrocław 2:3 (16:25, 29:27, 13:25, 25:23, 14:16) MVP: Kossanyiova - Staty
Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:22, 25:18, 26:24) MVP: Łazowska - Staty

07.03 UNI Opole - PP Pałac Bydgoszcz 3:2 (22:25, 18:25, 25:21, 25:21, 15:12) MVP: Bidias - Staty
ksdani dnia 03/03/2022 · 211365 Komentarzy · 215 Czytań · Drukuj

ksdani dnia 04/03/2022
Nawrocki swoim zwolnieniu...
...

Bialski Klub Sportowy S.A.

Nie możemy pozostać obojętni na to, co dzieje się za naszą wschodnią granicą! Inwazja Rosji na Ukrainę, zabijanie niewinnych ludzi, w tym dzieci, niszczenie suwerennego państwa, nie może pozostać bez naszej odpowiedzi. Naszym orężem może być słowo i głośny protest przeciwko bestialskiemu atakowi Rosji dowodzonej przez jej prezydenta Władimira Putina! Możemy też pomóc ludziom, którzy walczą o wolną Ukrainę oraz tym, którzy w popłochu uciekają ze swojego kraju. Dlatego też Bialski Klub Sportowy S.A. podczas najbliższego meczu TAURON Ligi z E.Leclerc MOYA Radomką Radom (4 marca, godz. 19:00) zorganizuje zbiórkę darów dla obywateli Ukrainy. W zamian za udział w zbiórce na mecz będzie można wejść zupełnie za darmo! Co zbieramy?

lekarstwa, środki przeciwbólowe, witaminy (dla dzieci i dorosłych)
bandaże, gazy, plastry
produkty dla dzieci (słoiczki, kaszki, mleko modyfikowane, musy itp.)
pampersy, środki higieny osobistej
koce, śpiwory

Nie zbieramy ubrań, dlatego też prosimy o ich nieprzynoszenie!

Wszystkie przekazane przez Was dary zostaną przetransportowane na polsko-ukraińską granicę oraz wgłąb Ukrainy. Nie pozostańmy obojętni!

Bilety, które już zostały zakupione na mecz poprzez kupbilet.pl pozostaną ważne i mogą być wykorzystane na kolejne spotkanie BKS BOSTIK Bielsko-Biała.

Mecz BKS z Radomka
Orvosova miala "dzien"
Szlagowska kilka zagran, ze rece same bily brawo .. mloda a grala jak stara i wyrachowana smiley
w zasadzie u wygranych mnie dalej zawodzi Polak.. za duzo niedokladnych i bezmyslnych wystaw .. ocw fajne zagrania tez bywaly ale... ...

ksdani dnia 05/03/2022

BKS BOSTIK Bielsko-Biała - E.Leclerc MOYA Radomka Radom 3:2 (27:29, 25:23, 28:30, 25:19, 15:11)
MVP: Gabriela Orvosova (BKS BOSTIK)

BKS BOSTIK: Kazała, Polak, Świrad, Pierzchała, Orvosova, Szlagowska, Mazur (libero), Drabek (libero) oraz Borowczak.
E.Leclerc MOYA: Skorupa, Murek, Zaroślińska-Król, Moskwa, Aelbrecht, Lazić, Adamek (libero) oraz Biała (libero), Kobus, Wójcik.

W meczu 20. kolejki TAURON Ligi BKS BOSTIK Bielsko-Biała zmierzył się z E.Leclerc MOYA Radomką Radom. W pierwszym spotkaniu obu drużyn, który odbył się w Radomiu górą były siatkarki z Bielska-Białej, które wygrały po tiebreaku. Równie zaciętego meczu spodziewano się w Bielsku-Białej, a każdy kto pojawił się w hali pod Dębowcem na pewno nie żałował. Piątkowy mecz można było zobaczyć za darmo. Wystarczyło tylko włączyć się w akcję bialskiego klubu i przynieść dary dla Ukrainy. Bielszczanie jak zwykle stanęli na wysokości zadania i pięknie odpowiedzieli na apel klubu. Jeszcze przed meczem obie drużyny wyszły na prezentację z hasłami przeciwko wojnie, a następnie zrobiły sobie wspólne zdjęcie. Później już przyszedł czas na walkę, która w tym spotkaniu była niezwykle wyrównana.

Już piąta akcja meczu pokazała, że spotkanie może być długie, zacięte i niezwykle widowiskowe. Radomianki, by zdobyć punkt, musiały atakować aż siedem razy! Tę akcję wygrały, ale już kilka minut później BKS BOSTIK Bielsko-Biała wyszedł na prowadzenie 10:7 i przez długi czas utrzymywał bezpieczną przewagę. Niestety im bliżej było końca pierwszej partii, tym bliżej remisu były podopieczne trenera Riccardo Marchesiego. Zespół z Radomia wreszcie dopiął swego przy stanie po 22. Bielszczanki nie zamierzały jednak oddać prowadzenia i jako pierwsze miały piłki setowe. Przy remisie po 26, kontrę skończyła Freya Aelbrecht i piłka setowa trafiła na konto przyjezdnych. Po następnej akcji sędzia zakończył seta, ale dobrym challenge~`m popisał się trener Bartłomiej Piekarczyk. Niestety set zakończył się dwoma błędami bielszczanek, które przegrały 27:29.

Od początku drugiego seta na boisku grała Martyna Borowczak, która zastąpiła Weronikę Szlagowską. Młoda bielska siatkarka jak zwykle popisywała się mocnymi zagrywkami, jednak w tym meczu ani razu nie udało jej się zaskoczyć rywalek. Radomianki natomiast zdobyły kilka punktów przewagi i pewnie zmierzały do zwycięstwa. Gospodynie doprowadziły jednak do remisu i rozpoczęło się przeciąganie liny, które trwało niemal do samego końca. Od stanu 22:23 bielszczanki zdobyły trzy punkty z rzędu. Duża w tym zasługa Weroniki Szlagowskiej, która pojawiła się w końcówce tego seta i asem serwisowym ustaliła wynik na 25:23.

Trzecia partia w tym niezwykle wyrównanym meczu była... najbardziej wyrównana. Przez całego seta żadnej z drużyn nie udało się uciec na więcej niż dwa punkty. Przy stanie 24:22 gospodynie miały pierwszą piłkę setową, którą atakiem obroniła Freya Aelbrecht. Kolejną długą akcję wygrały bielszczanki, kibice świętowali już wygranego seta, ale trener radomianek poprosił o sprawdzenie akcji twierdząc, że bielszczanki popełniły cztery odbicia. Po bardzo długim challenge?u sędziowie dopatrzyli się czterech odbić. Piłka po jednym z ataków otarła się o ramię Eweliny Polak, następnie została przyjęta, rozegrana i zaatakowana? Dotknięcie było minimalne... Długa przerwa wybiła bielszczanki z rytmu. Kinga Drabek nie przyjęła zagrywki i z piłki setowej cieszyły się przyjezdne. Po kilku kolejnych wymianach ciosów górą były radomianki, które wygrały 30:28.

Początek czwartej partii zdecydowanie należał do bielszczanek. Podopieczne trenera Bartłomieja Piekarczyka prowadziły nawet 8:3 i przez moment zdawało się nawet, że w tym secie emocji będzie mniej. Nic bardziej mylnego! Radomianki szybko zbliżyły się do gospodyń (7:8) i znów mieliśmy wyrównaną walkę. Ta trwała do stanu po 15! Wówczas na zagrywkę weszła Ewelina Polak, której dobre serwisy dały bielszczankom możliwość ustawienia bloku i obrony. Świetnie w tym fragmencie (jak i w całym meczu) zagrała Gabriela Orvosova. Po kilku minutach było 21:15, a po kolejnych akcjach BKS BOSTIK Bielsko-Biała cieszył się z wygrania seta i doprowadzenia do tiebreaka.

W tym sezonie bielszczanki grały już 7 tiebreaków, z których cztery wygrały. Radomianki z kolei dwukrotnie miały okazję zagrać piątego seta. Oba tiebreaki przegrały, w tym jeden z bielską drużyną w Radomiu. Pierwsze przewagę zyskały przyjezdne (3:1), ale gospodynie wyrównały na po 4. Kolejne akcje to bezbłędne ataki Gabrieli Orvosovej i Weroniki Szlagowskiej. Przewaga bielszczanek rosła i wynosiła nawet 4 punkty (12:8). Później radomianki nieco się zbliżyły, ale siatkarki gospodarzy nie pozwoliły się dogonić i wygrały 15:11!

MVP spotkania została wybrana Gabriela Orvosova, która zdobyła aż 35 punktów! Jest to jej rekord życiowy w TAURON Lidze!
Zen dnia 06/03/2022
Brawo Budowlane. Świetny mecz młodzieży. Ja uwielbiam grę

libero Łysiak. Potrafi fruwać. Młoda rozgrywająca dużo potrafi, jest nietuzinkowa. Jeden z lepszych meczy Budowlanych.
ksdani dnia 07/03/2022
Budki potrafiły się pośmiać w każdej chwili.. trnerowi udało się zdjąć z dziewczyn meczowy stres.. i bdb smiley