2011/2012

Kolejka ligi K
ksdani dnia 25/03/2011 · 211365 Komentarzy · 5367 Czytań · Drukuj

ksdani dnia 26/03/2011
Stalz Rumia i Budowlani z centrostalem - te mecz moga juz zdecydowac o osemce a kto bedzie walczyc o utrzymanie
org-centro - 9:5 - 16:11
atom- tauron 8:4 i dabrowa zaszalala teraz 10:11
budowlani- centrostal 25:17
29' 25:23 Maculewicz powstrzymuje Żebrowską pojedynczym blokiem. Euforia kibiców w hali Ergo
28' 24:23 Fateeva zdobywa piłkę setową dla swojego zespołu. O czas prosi trener Kawka.
27' 23:23 Obie ekipy nie dają za wygraną. Teraz Żebrowska wybrała się po prostej
26' 22:22 Lis zagrywa w aut, to samo robi Dziękiewicz. Zmiana powrotna
25' 21:21 Mamy remis! Przerwa dla ekipy z Sopotu
24' 21:20 Dąbrowianki mozolnie odrabiają straty. Podopieczne Waldemara Kawki popracowały teraz w obronie
23' 21:19 Szczurek potężnie ze skrzydła
22' 21:18 Ozsoy myli się w ataku z VI strefy. Znacznie lepiej poradziła sobie jej koleżanka z zespołu Dziękiewicz. O czas prosi szkoleniowiec Tauronu
21' 19:17 Doskonale broni Strasz, ale to gospodynie korzystają z oddanej piłki
21' 18:17 Zmiana przynosi zamierzony efekt.
20' 18:16 Na boisku pojawia się Pura i Haładyn
19' 18:15 Ta sama zawodniczka atakuje w aut. Sopocianki znowu odskakują
17' 16:14 Długą wymianę kończy Skowrońska atakując piłkę w 9. metr
16' 16:13 Zawodniczki z Sopotu skutecznie utrudniają blokiem grę przyjezdnych.
15' 13:13 Ivana wygrywa pojedynek jeden na jeden
14' 12:12 Żebrowska nadziewa się na blok Ozsoy
13' 10:11 Czapa Ivany Plchotovej.
13' 10:10 Lucie dokłada kiwkę
12' 10:9 Darmowa piłka, ale dąbrowianki nie mogą wyprowadzić kontry. To się źle kończy
12' 9:9 Lis z obejścia. Po chwili Świeniewicz przełamuje blok Tauronu
10' 8:8 Teraz sopocianki popełniają błędy. O czas prosi trener Chiappini
9' 8:6 Ta sama zawodniczka bezpośrednio z zagrywki
8' 8:5 Skowrońska znacznie lepiej spisuje się w kolejnej akcji
7' 8:4 Dobra obrona Ozsoy, Skowrońska nadziewa się na blok. Pierwszy techniczny time-out
6' 7:3 Problemy ze skończeniem ataku Asi Szczurek. Ekipa z Sopotu wychodzi na prowadzenie
5' 4:3 Za chwilę Maculewicz plasuje piłkę w taśmę
4' 3:2 Dobra odpowiedź dąbrowianek.
3' 2:1 Pierwszą akcję w meczu kończy Fateeva. Za chwilę dobrze blokiem grają Atomówki. Potem myli się Rosjanka
A więc zaczynamy na zagrywce szykuje się Lucie Muhlsteinova
60' 23:25 Sopocianki bronią się jak mogą, ale Pura bezlitośnie kończy drugą partię
59' 21:24 Pura zdobywa piłkę setową! teraz trzeba ustawić dobry blok
58' 21:23 Strasz wystawia sytuacyjną piłkę do Pury, a ona wykorzystuje swoje doświadczenie i kończy akcję
57' 21:22 Przed kolejną szansą Pura, ale niestety zostaje zablokowana. Teraz czas dla Tauronu. Zapowiadają się ogromne emocje w samej końcówce
56' 20:22 Haładyn dwoi się i troi na boisku. Skowrońska kończy niebagatelnie ważną piłkę. Kolejna przerwa na żądanie trenera ekipy Sopotu
55' 20:21 Konieczna w taśmę
55' 20:20 Zmiana powrotna wraca Dziękiewicz
54' 20:19 Agata Pura myli się w ataku z drugiej linii. Dlaczego właśnie teraz?
53' 19:19 Bezbłędna akcja sopocianek. Konieczna dynamicznie kończy wystawę Bełcik
52' 18:19 To samo prezentuje Asia w kolejnej akcji. Czas musi wziąć szkoleniowiec Chiappini
51' 18:18 Bomba Szczurek po prostej, sopocianki bez szans
50' 18:17 Świetnie broni Skowrońska, ale w obronie nie daje rady Gosia Lis
49' 16:16 Szybka akcja Tauronu i Lis zdobywa szesnasty punkt dla swojego zespołu
49' 16:15 Dąbrowianki walczą ile sił, ale gospodynie stawiają dzisiaj trudne warunki
48' 16:15 Dyszlem Bełcik do Świeniewicz, a ta punktuje. Czas na kosmetykę parkietu
48' 15:15 Lis w ataku z jednej nogi
47' 15:14 Zmiana powrotna. Szczurek wraca na swoją pozycję
46' 15:14 Na boisko wchodzi Ikić, która ma problemy w przyjęciu
45' 13:14 Lis popracowała blokiem, a Świeniewicz kiwnęła w taśmę. Na boisku pojawia się Konieczna za Fateevę
44' 12:12 Na boisku pojawia się Magdalena Śliwa.
44' 11:11 Pura znalazłą dziurę w bloku. Zespoły znowu idą w łeb w łeb
43' 11:10 Ozsoy wykorzystuje ręce blokujących
42' 10:10 Przepraszamy za przerwę w relacji. Przyczyną była przerwa w dostawie internetu
35' 3:5 Jakimś cudem broni Strasz, ale po chwili piłka po ataku Świeniewicz odbija się od broniącej Szczurek i leci daleko w aut
35' 2:3 Podwójne odbicie Bełcik
33' 1:2 Dobra akcja Żebrowskiej, sopocianki serwują w aut
organika- centrostal 25:27 w 2 secie
karotka dnia 26/03/2011
organika-centro 2:1
25:20
85' 25:13 Maj podbija atak Pury z drugiej linii, a trzecią odsłonę kończy Konieczna.
83' 23:13 Wreszcie doczekaliśmy się soczystego ataku Pury. W dodatku myli się Konieczna. Asa dokłada później Pura
82' 25:13 Dzisiejsze spotkanie to mini kopia meczu, który miał miejsce w Dąbrowie Górniczej. Siatkarki Tauronu bezradne w ofensywie
81' 21:9 Całe szczęście zagrywkę psuje Bełcik. Niestety Szczurek odpowiada tym samym
80' 20:8 I znowu obrona.. Dla odmiany to sprawka Bełcik, w bardzo ciężkiej sytuacji podopieczne trenera Kawki. Na boisko wchodzi Liniarska za Ivanę
79' 18:8 Maculewicz w pojedynku jeden na jeden blokuje Ivanę. To było zbyt czytelne rozegranie
78' 17:8 Sopocianki grają jak natchnione. Bez szans w obronie Skowrońska. Na boisko wchodzi Haładyn i Pura
77' 16:8 Strasz wbiegała na 4. metr boiska i przez przypadek przeszkodziła w obronie Szczurek. Czas na chwilę oddechu.
76' 15:8 Nareszcie zablokowana ta niesamowita Ozsoy! To za sprawą Ivany
75' 14:7 Sopociankom wszystko teraz wychodzi. Szczególnie blok i obrony. Czas dla Tauronu
74' 13:7 Bez najmniejszych problemów atakuje Dziękiewicz
74' 12:7 Mnożą się błędy dąbrowianek. Wraca też Lucie na boisko
72' 11:6 Zmiany, zmiany. Wchodzi Kurnikowska na blok
71' 10:5 Na pełnym luzie kiwa Bełcik. Atom niebezpiecznie odjeżdża dąbrowiankom. Dobrą passę gospodyń przerywa trener Kawka
71' 9:5 Konieczna zamyka prostą, świetna zmiana tej zawodniczki
70' 8:5 Większość piłek kierowanych jest na zagrywce w Asię Szczurek. Dobrze radzi sobie Pura
69' 8:4 Dąbrowianki kapitulują w kolejnej akcji. Czas na przerwę techniczną
68' 7:4 Ta sama zawodniczka okłada asa serwisowego
68' 6:4 Strasz nie radzi sobie z serwisem Maculewicz
67' 5:4 Plchotova wybiera się po skosie, a za chwilę Świeniewicz w ataku blok-aut
66' 3:3 Efektowna czapa na Ozsoy
66' 3:2 Skowrońska wyrzucona za antenkę doskonale sobie radzi
66' 3:1 Szybka odpowiedź Ivany
65' 3:0 Na siatce przedziera się Dorota Świeniewicz, miała dużo szczęścia w tej akcji
65' 1:0 Maculewicz zdobywa pierwszy punkt dla swojego zespołu.
120' 27:25 Nagrodę MVP otrzymuje Kinga Maculewicz. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na naszą kolejną relację.
118' 27:25 Pura w taśmę z kontry. Niebywałe co wyprawiają w obronie sopocianki. Koniec spotkania! Skowrońska chciała ratować piłkę, ale kiwnęła w aut
117' 25:25 Maculewicz w takim momencie serwuje asa, ale za chwilę naciera Skowrońska
116' 24:24 Walka punkt za punkt. Fascynujące widowisko. Świeniewicz ratuje koleżanki
114' 23:23 Odrzucona od taśmy Skowrońska zostaje zablokowana, i jeszcze później myli się. Zmiana: Ivana za Liniarską
113' 20:23 "Świeca" do Pury, ale na szczęście myli się Ozsoy. Szczurek dokłada asa
112' 20:21 Ależ mocny atak tej niesamowitej Turczynki Ozsoy. Zdenerwowany trener Kawka przerywa dobrą passę sopocianek
111' 19:21 Liniarska w taśmę
110' 17:21 Dziękiewicz wraca szybko na boisko. Lucie dokłada asa serwisowego. Tego dzisiaj zdecydowanie brakuje
108' 17:20 Ozsoy zaatakował ile miała sił w ręce. NIeporozumienie po stronie dąbrowianek. Na boisko wchodzi Nuszel za Dziękiewicz
107' 16:18 Szczurek ofiarnie, ale nie udało jej się podbić ataku rywala. O czas prosi trener Kawka
106' 15:18 Oba zespoły dają dzisiaj z siebie wszystko. Dziękiewicz korzysta z prezentu
105' 14:17 Po przerwie technicznej podopieczne Waldemara Kawki odskakują na cztery punkty
103' 12:15 Skowrońska po palcach Maculewicz
101' 11:14 Coś niesamowitego jaką Maj wybroniła piłkę. Całe szczęście Ozsoy trafia w antenkę. Zagłębianki utrzymują trzypunktową przewagę
101' 10:12 Lucie pomyliła się na zagrywce
99' 9:12 Bełcik wystawiła piłkę przez całe boisko do Ozsoy, a ta z zimną krwią obiła blok
98' 8:10 Piłka niefortunnie wpada w boisko Tauronu
97' 7:10 Lis dokłada blok. Dąbrowianki muszą teraz utrzymać tę przewagę. O czas prosi szkoleniowiec Sopotu
96' 7:9 Strasz podbija atak Świeniewicz, kontrę wykorzystuje kapitan MKS-u
95' 7:8 Szczurek kończy ważną akcję i dzięki temu mamy pierwszą przerwę techniczną
95' 7:7 Piłka poszybowała poza plac gry po zagrywce Koniecznej
93' 5:6 Publiczność nagradza oklaskami Ozsoy za determinację. Zawodniczka po obronie wylądowała w bandach reklamowych.
93' 5:4 As serwisowy Maculewicz
92' 4:4 Świeniewicz swobodnie mija blok
92' 3:4 Liniarska z przesuniętej krótkiej
91' 2:3 Konieczna domaga się od sędziego, aby zaliczył jej atak. Nic z tych rzeczy
90' 2:2 Pura powstrzymana przez Maculewicz
89' 25:13 Liniarska szeroko przekłada ręce na stronę przeciwnika
88' 25:13 Od zagrywki rozpoczyna spotkanie Dziękiewicz
dabrowa w 4 secie prowadzila 10:7, 12:9, 15:12, 21:17!! 23:20 i przegrala 25:27
musi cos sie dziac skoro na parkiecie dzzisiaj grala skowronska ktora i zle przyjmowala i marnie atakowala. czyzby jakies kontuzje? brak zminniczek? mecz pokazal, ze w PO wszystko bedzie mozliwe. MKS rozczarowal jednak w tym 4 secie - tego ine mozna bylo nie wygrac.
estranged dnia 27/03/2011
ks, byłeś na meczu w Sopocie? Było zagadaćsmiley
Maciek dnia 27/03/2011
a ja mam pytanko kto rozgrywał w Łodzi ??
czyżby Carla wreszcie dopuszczona do głosu zaczynała zgrywać się z zespołem ???
ksdani dnia 27/03/2011
zgadza sie - od poczatku na przekatnej z mirek weszla Echenique.
ale jesli srodkowe centro zdobywaja 8 pkt we trzy to o czym tu gadac. zreszta 3 zawodniczki miala ponizej 20% skutecznosci w ataku czyly naczk 14%, mroz 18% i leys 11% !!.

estra : ostatni dzien chorobowego - jakbym wspomnial o sopocie to bym zaraz czyms po mej szlachetnej glowce dostal smiley. Znajomy troche na gg mi pisal ale z telefonu to mu jakos ine szlo za dobrze. Wogle mialem dzien "ogladania" meczy przez GGsmiley .
Moze bys napisala jak to rzeczywiscie wygladalo na parkiecie?
ks, nie ma sprawy, mam nadzieje, ze jakos ogarne przepisywanie relacji z mojego tajnego kajecikusmiley
smiley
a teraz mielec zaczal walczyc o grupe spadkowa dla AZS - kto by pomyslam miesiac temu, ze biale poleca do barazy. Ten mecz wiele wyjasni w tej sprawie.
21:13 - rumianki jak za najgorszych "czasow"
stal-rumia 25:14
2 set juz lepszy w wykonaniu rumi jesli sadzic po wyniku
25:21 i 2:0 w setach dla stali
w 3 secie rumianki nawet prowadzily 18:17 ale w koncowce jak zwykle ( chyba juz tak ozna pisac) zawalily.
Stal Mielec: Pycia (10 pkt.), Sadowska (5), Koczorowska (9), Wilk D. (5), Ściurka (12), Wilka A. (10), Durajczyk (libero) oraz Bejga, Kwiatkowska (10), Gierak (1)
TPS Rumia: Leszczyńska (4 pkt.), Jagodzińska (libero), Toborek (3), Pykosz (4), Starzyk-Bonach (7), Martinez (11), Mikołajewska (2) oraz Zemtsova, Brodacka, Hohn (2), Hudima (4)
z opisu meczu atom- dabrowa zrobilem oddzielny news smiley - zeby byl lepiej widoczny.
Dzieki estranged smiley
estranged dnia 28/03/2011
widze, ze polzadowi nie chciało sie za bardzo jechać z jakimiś normalnymi kamerami do Białego, więc jakość transmisji, krótko mówiąc, z kibla.
uwielbiam kiedy jeden z komentatorow sie drze (magiera), a drugi mruczy pod nosem (Niemczyk)
ksdani dnia 28/03/2011
jestem ciekawy na co bedzie stac biale dzisiaj
na razie na niewiele. Muszynski blok jest na kawie i wuzetce i jeszcze ma czas, zeby się dobrze ustawić.
Saad jest niesamowita!!
AZS ma saad i jak do tej pory nic wiecej. Graja bez wiary 0 chca ale nic im nie wychodzi. Nie przyjmuja a jesli nawt to zle rozegranie, Zmasakrowana masakra. Wilkiech szans zeby sie pozbieraly w nastepnym secie jakos nie widze bo mnie trener nie przekouje.
1 set 12:25!
klopoty w przyjeciu muszyny zaowocowaly doprowadzeniem do remisu po 11..no to dalej tak
2 set 22:25
duzo lepszy set w wykonaniu AZS glownie dzieki zagrywce. Saad ciag dalszy swietnej gry, dobrze Kruk - Godos ciagle ma problemy z gra srodkiem co bardzo upraszcza gre bialego.
3 set zaczal sie od powtroki 1. Bloki muszynianki i brak rozegraina AZS.
coś mnie ominęło w drugim secie, bo zasnęłam?smiley
a owszem - azs poprawil zagrywke i zaczela sie walka do ok 20 pozinej bledy klimakowej + rozegranie... i poplynal bialy.

Czaja jaby ine widzial co sie dzieje - Godos nie ma dnia, zle taktycznie, zle trechnicznie...ine wiem co by zagrala ewa ale gorzej juz byc nie moze.
OO zrobil podwojna..przy stanie 9:16 - normalnie szal smiley
22:25 i 0:3 w meczu/sparingu
matsuflexia dnia 28/03/2011
Saad szalenie mnie się podoba.No genialna jest.Ostatnio popularne jest stwierdzenie "mecz można uznać za taki który się odbył" no i faktycznie,można odhaczyć to dzisiejsze spotkanie.Chociaż niektóre akcje były widowiskowe nie przeczę ;>
Saad... smileysmileysmileysmiley tyle w temacie
M T-Z dnia 28/03/2011
JUż na LSK pisałam, że Saad do kadry.
yep razem z mloda Strasz ( olbrzymi postep od poczatku sezonu), majowa, kulka smiley...co jak co ale kilka libero nam obrodzily.
ja bym poszła dalej.Swoją grą zaciekawiła mnie także Anita Kwiatkowska,odbiegam troszeczkę od tematu libero,ale uważam że jest molto niedoceniana.Co prawda to prawda ten sezon jest udanym sezonem na połowy "świeżej krwi" w postaci zawodniczek grających na pozycji libero.
matsuflexia - ojj anita, jak dalem ja jako propozycje do kadry to mi sie oberwalo ze hej - ale sie ciesze ze ktos widzi jaki ma sezon bo talent miala zawsze
Gaga dnia 28/03/2011
Dlaczego MVP dostaje (prawie) zawsze zawodniczka z wygranej druzyny?! smiley Przeciez Saad szalala dzisiaj na boisku i zasluzyla jak nikt inny na to wyroznienie, ale komisario znowu nie mial odwagi przyznac statuetke naprawde najlepszej dziewczynie tego pojedynku.smiley
taki ( durny zreszat) zwyczaj. Przepisu nie ma a zwyczaj rzadzi.
Ola Kruk -43 przyjecia na 3 sety!!! 47%/33% atak 39% i obie z Saad lapia cale pole...o Madzi sie mowi a kiedy ludzie docenia ....
a tak zeby dostrzec? Saad- 15 przyjec, Martin- 11 i Muresan 1 razem-27
jerzyk_ dnia 28/03/2011
------------------------------------------
AZS Białystok, miał swoje pięć minut i całkiem nieźle mu się wiodło jak grała jeszcze Joasia Szeszko. Od kiedy ta nabawiła się kontuzji gra Białego się posypała. I nie pomaga fakt, że Magda Saad obstawia pół boiska w przyjęciu i broni wszysto co jest w jej zasięgu. Nie da się ciągnąc gry w profesjonalnej lidze na dwie przyjmujące (w tym libero), to się musiało tak skończyć. Choć szkoda mi Białego, bo naprawdę wydaje się być zespołem perspektywicznym.

Muszynianka zagrała nareszcie jak prawdziwy faworyt. Bez podniecania się bez fajerwerków, ale praktycznie mając mecz pod kontrolą od początku do samego końca. Nie dając nawet cienia szans Białemu na choćby seta. BRAWO !!! Tego się właśnie po tej drużynie spodziewam. Super akcje i błyskotki niech mają inne drużyny, a Muszyniance nie pozostanie kontrola nad grą i wygrane mecze.
18:25

set bez historii, po kilku pilkach bks zaczal odjezdzac i tak do stanu i tak do konca - no prawie bo z 16:24 zrobilo sie "az"18:25
Albo wzmocnia serwis i zadziala blok albo szybkie ):3 bedzie.
3 set
3:1, 7:4, 11:4, 13:6, 14:8, 16:11, 18:16, bylo 7 pkt przewagi Impelu a sa juz tylko 2, no ruszyly 20:16, 22:18, 22:20, 22:22 no wiecie co, 22:23,
autowy atak impeli i23:24 i meczowa 23:25 - to sie nazywa dac ciala.