2011/2012

Szamotuły dzień 2
Turnieje towarzyskie Drugie zwycięstwo w drugim dniu Turnieju

Organika Budowlani Łódź pokonała drużynę BKS Aluprofu Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 27:25, 25:15) w drugim dniu Turnieju Enea Cup.

Nasza drużyna rozprawiła się z kolejnym faworyzowanym rywalem, po wczorajszej wygranej z mistrzyniami Polski, dziś przyszedł czas na 3. drużynę ubiegłego sezonu - BKS Aluprof Bielsko-Biała.

W meczu z bielszczankami wyróżniła się zwłaszcza Helene Rousseaux, która zdobyła 16 punktów. Szczególnie imponująca była zagrywka naszej młodej siatkarki, która raz po raz siała popłoch w szeregach rywalek. Warto odnotować, że Hellene Rousseaux w ostatnim secie weszła na zagrywkę przy stanie 16:15 i zagrywała już do samego końca! Po 13 punktów zdobyły Karolina Kosek oraz Anita Kwiatkowska.

Jutro w samo południe nasza drużyna stanie w szranki z aktualnymi wicemistrzyniami Polski - Atomem Treflem Sopot.

organika@sportbase.pl
-------------------------

Atom Trefl- Muszynianka 3:0 (25:23, 25:23, 25:16:)

W drugim dniu turnieju Szamotuły Enea Cup wicemistrzynie Polski z Sopotu podejmowały mistrzynie naszego kraju z Muszyny.

Składy:
Atom Trefl Sopot: Tokarska, Bełcik, Ssuschke-Voigt, Ozsoy, Sieczka, Kożuch, Maj (L) oraz Saad, Wilk, Fernandez, Konieczna
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna: Werblińska, Wensink, Kaczor, Radecka, Djurisić, Stam-Pilon, Zenik (L) oraz Rabka, Rourke, Piątek, Gajgał