2011/2012

PLK 4 kolejka
Orlen Liga 22.10.11
PTPS Piła- KS Pałac Bydgoszcz 3:2 ( 13:25, 25:14, 25:19, 22:25, 15:13) MVP: Krawulska
AZS Białystok- Impel Gwardia Wrocław 3:2 ( 23:25, 22:25 , 25:17, 25:23, 19:17) MVP:Thompson
Bank BPS Muszynianka Fakro- Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 ( 25:23, 15:25, 25:15, 23:25, 13:15) MVP: Skowrońska

Atom Trefl Sopot- BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 ( 16:25, 25:20, 25:19, 25:16) MVP: Maj

24.10.11 KPSK Stal Mielec- Organika Budowlani Łódź 2:3 ( 25:23, 25:18, 25:27, 18:25, 11:15) MVP: Rousseaux
ksdani dnia 22/10/2011 · 211367 Komentarzy · 4712 Czytań · Drukuj

ksdani dnia 22/10/2011
solaby poczatek dabrowek ale koinec seta juz duzo lepiej ( 20:14-- 24:23..)
W drugim secie 3:8 , 8:16 - dominacja Tauronu - zobaczymy jak koncowka
tekstowa relacja z meczu BPS- MKS
muszyna sie "odpalaca: 18:11..bardzo dobra gra Bednarek
kompletine zawodza atakujace dabrowy - smoku 14%, Izka 21% a doklada sie Leys z 17%
Malgorzata dnia 22/10/2011
Dąbrowa wyrównała, teraz tie-break.
Dąbrowa wygrywa 3:2 smiley
a biale po przegraniu 2 setow w 3 prowadza 21:13..ot kobieta zmienna jest smiley
matsuflexia dnia 22/10/2011
jak teraz wygrają bielszczanki to będę usatysfakcjonowana smiley
jerzyk_ dnia 22/10/2011
W trzecim secie AZS Białystok w końcu zaczyna grać i wygrywa jest 1:2 dla Wrocławia
W czwartym secie 8:7 dla Białego.
We wrocławiu w 4 secie od początku gra Milena Rosner i całkiem nieźle sobie poczyna, dużo lepiej niż w poprzednich meczach.smiley
No i jest 16:15 dla Białego, właściwie wymiana ciosów. Dwa asy czarnej atakującej z Tobago.
Zuza na środku 2 razy blokuje S Jack i jest 17:19 dla Wrocławia,
Wanio ciągle się myli i nazywa czarne zawodniczki z Białego Amerykankami. smiley
Dwie dobre zagrywki Sizowej i jest 20:19 dla Białego
No i proszę w Białym mamy 5 set w czwartym 25:23
i TB przed nami smiley
Gaga dnia 22/10/2011
Od czego to zalezy, jakie mecze pokazuje Polsat? Czy Dabrowa Gornicza nie ma u nich chodow, ze ani spotkanie z Muszyna ani srodowy mecz z Sopotem nie znalazl miejsca w transmisjach tv? Do przerwy w lidze nie bedzie mozna zobaczyc ani razu wlasnie Dabrowy (oraz Bialegostoku) i to w meczach na szczycie.smiley
Proszę bardzo. W Białymstoku sensacja AZS Białystok wygrywa z Wrocławiem 3:2 w piątym secie 19:17.
Wrocławianki mając 5 piłek setowych nie potrafiły meczu skończyć, sprawdziło się zatem przysłowie że kto nie wygrywa 3:0 to przegrywa 2:3 smileysmileysmileysmiley
piąty set także w meczu Piły z Pałacem.Zobaczymy ,które siatkarki będą się cieszyć z dwóch punkcików.
Zorro dnia 22/10/2011
@jureczek
Jakaż to sensacja? Nie rozumiem.
swoja droga - 3 mecze i 3 tb - alez dziewczyny walcza smiley
Zorro
No taka, maaaaaalusieńka sensacja. smiley
Bo przecież Wrocław występował w roli faworyta.
chimer89 dnia 23/10/2011
Zuza na środku 2 razy blokuje

Zuza i blokuje w jednym zdaniu? Od WGP zrobiła dziewczyna postępy smiley
ksdani dnia 23/10/2011
Zuza ma 16 blokow i jest razem Brown na 2 miejscu w PLK.
Ma tyle samo blokow w 4 meczach co najlepiej blokujacy +L
Wrona.
Serwis - 6 miejsce razem 3 innymi zawodniczkami ( w tym 2 Zuza Czyznielewska).
Chimier:jest z czego zartowac ? smiley
grzenio dnia 23/10/2011
Thompson Channon 18/23 73% wow pewnie gdyby grala od 1 seta to by bylo 3:0 dla Bialegosmiley
Halka to faktycznie mizeria przez 5 setow Zuza dostala az 6 pilek do ataku, a Wilson 8!
jerzyk_ dnia 23/10/2011
grzenio
Trochę to wynikało z tego (mała ilość piłek na środek) że przyjęcie było we Wrocławiu dość mizerne.
karotka dnia 23/10/2011
Wanio schowaj się, Hodge, nie Hooker!
jak zagra bks o to jest pytanie?
Pelc na boisku smiley smileysmiley
sieczka MVP, a dziś wychodzi Świeniewicz...
M_M dnia 23/10/2011
Hooker, Sawicka?? Ogladam inny mecz niz Wanio? Jak mozna go nazywac profesjonalista skoro nawet nie wie jakie zawodniczki graja a jakie nie...strasznie mnie to irytuje;/
samsonka dnia 23/10/2011
cały Wanio...
no i w bkasie grają 3 środkowe na raz smiley
zamiast wejsc z sieczka to ozsoy jak zawsze...
piekna obrona Darii smiley
16:10 dla bielska smiley nieźle dziewczyny grają blokiem smiley
Sieczka nareszcie...
piszcie co tam się dzieje, bo muszę wyjsc smiley
jak to co sie dzieje? atom jakis taki "rozszczepiony" - duzo niedokladnosci i 'dziwnych" pilek, ktore zwykle BKS wykorzystuje.
Slabe przyjecie i czytelne rozrgranie i blok bielszczanek klapal pkt. Troche to poprawilo wejscie Wilk ale moze to zludzenie..
8:3 dla atomu w tym 6 pkt z bledow bielska..
w samej koncowce 2 bledy sedziego w 1 akcji i zamiast 23:21 zrobilo sie 24:20 .. ( pilka ewidentnie rzucona przez Kozuch i aut)
matsuflexia dnia 23/10/2011
Dlaczego komentatorzy nie są obecni na hali? oszczędzają?
atak po rekach pod nosem sedziego a ten out odgwizduje...
A Wanio znow o Hooker...
Kurcze mam nadzieje ze Bielsko sie jeszcze obudzi i zobaczymy tie-breaksmiley
Lichtman fatalne te krotkie..bez przyjecia z z tak niedokladnym rozegrainem to az dziwne, ze BKS prawie 20 pkt zdobyl.
czy mnie sie wydaje, ze rozgrywajace atomu sie umawiaja ktora w jakim meczu bedzie lepiej grac? w poprzednim Wilk grala fatalnie a blecik iezle a tutaj odwrtonie i poprzednich meczach tez sie zmienialy
werona369 dnia 23/10/2011
szkoda mi tego bielska...
Oglądałam ten mecz ze łzami w oczach...
Atom nie gral nic szczegolnego ale bledy bielska pozwolily mu wygrac bez straty ptk. Paulina Maj znow pokazala dobra gre i tytul MVP jak najabrdziej sie nalezalsmiley Nie rozumiem tylko dlaczego Chiapini trzyma Sieczke na lawie skoro Ewelina jest w formie;/
marza dnia 23/10/2011
Wlazły nie błyszczał , ale w 5 secie to już Mariusz show. za to genialne w jego wykonaniu obrony.W ogólne to skra jakaś przysnięta inna sprawa , że Panas umie taktycznie rozpisać skre tyle obron co zanotowali w Politechnice to chyba żadnej druzynie sie nie udawało , zawsze wiedzieli gdzie ustawić sie do obrony.
step by step dnia 23/10/2011
chyba marza nie w tym temacie, ale miło poczytać bo ogladałam mecz trefla z bks smiley Maja kawał dobrej roboty nagrodzony dzisiaj, brawo! Wilk swietnie, Bełcik spięta, zdenerwowana, momentami za bardzo chciała. Bielsko troche bez ataku.
nie mam czasu popatrzec na staty ale- bez przyjecia nie da sie wygrywac meczu ( chyba, ze przeciwnik tez go nie ma)...
Slaby mecz z polowa jednago seta na poziomie PLK.

dobra gra: Maj, Wilk, Sieczka,Pelc.
ksdani dnia 24/10/2011
ta, w 4 secie od stanu po 9- BKS 7 pkt a Atom 16 - z czego wiekszosc po bledach .
Tak patrzac w staty z PLK: Swiniewicz ma podobne % w przyjeciu jak Michalak ...a komentatorzy tak chwalili przyjecie Dorki smiley . Ewelina najepsze przyjecie w zespole smiley a podobno nie umie przyjmowac
karotka dnia 24/10/2011
a podobno nie umie przyjmowac

nikt nie mówił, że nie umię, tylko, że muszyna pogoniła ją zagrywką smiley
umie*
o matko, ja myślałam, że Ty o Darii smiley zacmienie mam.
muchomorek: wejdz pod ten adres:
Nie wiem co sadzic o tych cyferkach..
Maciek dnia 24/10/2011
najlepsza jest Szymańska i jej CAŁKOWITY brak umiejętności rozegrania.
Jak ja się cieszę że Łódź jej się pozbyła smiley
Zorro dnia 24/10/2011
Co prawda znów mam slajdszoł, ale fajna jest ta Kociowa, zdaje się smiley
fajna, fajna smiley
wcale się nie zdziwię jak Łodzianki dostaną 3-0 bo niemoc w kluczowych akcjach ach daje po oczach smiley

PS. Niech ktoś powie Iwańczykowi że się "Budowlani" nazywają.
muchomorek: Babicz to Agata Wilk smiley mloda mezatka i starsza siostra Dorot Wilk. Soro malezenstw i "nowych" nazwisk w lidze smiley.
Czarna tuz przed sezonem dolaczyla do zespolu i widac ze nie sa zgrane z Szymanska.
heh Andzia - zywe srebro smiley
I Liliom też jest fajna. Czyli dwie fajne skrzydłowe plus dobry sprytny środek (jak ta Dorotka kończy te swoje piłeczki, to tylko ona wie!) radzą sobie nawet bez fajnej rozgrywającej.
Szymanska inedokladana ale ma plus, ze gra wszystkimi strefami, Stal ma jedna przewage: gra na dwie libero w dodatku ta druga jeszcze atakuje i blokuje smiley
Dorota! No tą na 8:3 znów nie wiem, jak skończyła! Atakuje wszystkimi ręcyma, po prostu. smiley
Masakra po prostu !
Jak ktoś narzekał na poziom Plus Ligi to PLK radzę nie oglądać smiley jedynie środek mielca pokazuję wyższy poziom reszta w szarej d...
Anitka pod koniec się rozegrała.
Te Wilkówny taki pozytywny gen niosą ze sobą.
Była sobie Agata "No Problem" Wilk - teraz jest Agatą "No Problem" Babicz. smiley
\smiley nie wierzę smiley
który to już mecz że łodzianki budzą się jak już prawie przegrały ???
Anitka powiedziała 3:0 nie. Więc to nie koniec w Mielcu.
Anita kontra Stal i wygywa Anita smiley
gal dnia 24/10/2011
A było już po meczu...smiley
Ale jak w Mielcu wystawy na środek są poniżej siatki, to co zrobić. Dorota choć ostatnią piłkę chciała zaatakować, ale się nie dało smiley
Już dawno mówiłem że Szymańska w PLK to wielkie nieporozumienie
no co jest zawiesiła sie relacja smiley
co Ciesielska robi w przyjęciu smiley ech co za dziwny mecz.
CocoJambo dnia 24/10/2011
Muszę przyznać że Atom Trefl Sopot mnie trochę zawodzi jak na początku. Liczyłam na o wiele lepszą grę tej drużyny, zwłaszcza biorąc pod uwagę to jakie zawodniczki mają w swym składzie- mam tutaj na myśli zdobyczne zagraniczne: Kożuch, Hodge, Glass, Ozsoy, Ssuschke, Fernandez. Może zespół jest jeszcze zbyt mało zgrany, albo nie w pełni sił, ale jednak liczyłam np. na zwycięstwo nad Muszynianką i na to że Atom będzie w tym sezonie potęgą. Zobaczymy co będzie dalej
ciekawa jestem jak długo cała plusliga będzie celowac w Ciesielską i czy w Łodzi ktoś tam się opamięta w końcu.
Co to było?
Antysiatkówka wygrała z jeszcze większą antysiatkówką smiley
Karotka nikt nie ruszy (nie wiem czy można tak wprost to pisać) dziewczyny prezesa. On musi się opamiętać ale jak wiadomo miłość zaślepia smiley
M_M dnia 24/10/2011
Ten mecz powinien sie skonczyc stanem 3;0 ale Mielec frajersko oddal koncowke 3 seta no a Lodz skorzystala z prezentu i wygrala. Ogolenie to oba zespoly nic ciekawego nie pokazaly a gra Ciesielskiej jak zwykle masakra;/
kolejny mecz gdzie poziom momentami wrecz tragiczny.
Sklad organiki niby o klase czy dwie lepszy a przez prawie 3 sety- choas, bledy i ogolna niemoc. Po ostatnich przegranych meczach, stalowki nie wytrzymaly psychcznie i byl totalny odjazd. Szkoda tych dziewczyn bo tyle ambicij, walki i obron pilek ine do obrony zasluguje na uznanie.
Slepy komisarz zawodow.
ks pochwal jeszcze twoją ulubienicę Szymańską (sorry ale musiałem, bo pamiętam jak ją broniłeś w zeszłym sezonie).
Szymańska to najgorsza zawodniczka grająca na pozycji rozgrywającej w naszym kraju !!! (rozgrywającą nigdy jej nie nazwę)
Można by rzec że Stala miała zawodniczkę przeciwników w swoich szeregach smiley
maciek nie napiszę tego co pomyślałam, bo nie chce mi się tego potem moderowac smiley
przekaz był taki, że nie wiem czy facetowi się to do końca opłaca.
M_M - heh akurat Ciesleska byla nalepiej przyjmujaca zawodniczka tego meczu.
Tyle niedokladnosci w wystawach jeszcze w PLK chyba nie bylo.
Dlaczego Szpak nie weszla czy w druzynie przeciwnej Pluta( wejscia na serwis nie licze)?
dobra ide robic tabele ..
akurat Ciesleska byla nalepiej przyjmujaca zawodniczka tego meczu.

to świadczy tylko o tym, że dziewczyny przyjmowały fatalnie, ale nieźle celowały w Ciesielską zagrywką smiley
Tylko z czego tu sie cieszyc ze miala najlepsze przyjecie skoro wszystkie przyjmowaly zle?
ksdani dnia 25/10/2011
Organika:61% /34%
Stal:53% /33%
taa..widzicie jak to jest ze statystykami.
Nawet jesli przyjac, ze druzyny sie wymieinaly ( polowe meczu dobrze przyjmowaly jedne a druga dobrzeyjmowaly drugie) to i tak te liczby nie bardzo sie zgadzaja z faktrycznym poziomem przyjecia.
Z drugiej strony, daja porownanie, jak poszczegolne zespoly i zawodniczki graly- tzn. chodzi o ich wzajemny stosunek - zawodniczka A do B itd. O ile liczby moga byc zawyzone to w ubu przypadkach i mozna przynajminej sprawdzic "kto lepiej gral".
Ciesielska to jedna z najlepiej przymujacych dziewczyn w ub sezonie i chociaz ja "czepiam" sie jej obron to akurat przyjecie ma jak na nasza lige- dobre.

Wiem, ze to poczatek rozgrywek ale co sie dzieje z wieloma siatkarkami to nie potrafie zrozumiec.