2011/2012

PLK kolejka 5
Orlen Liga 25/27.10.11

25.10.11 Bank BPS Muszynianka Fakro- Impel Gwardia Wrocław 3:0 (25:17, 25:14, 25:21) MVP: Bednarek-Kasza

26.10.11 BKS Aluprof Bielsko-Biała - PTPS Piła 3:2 (26:24, 24:26, 12:25, 25:16, 15:12) MVP:Crimes
26.10.11 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza- Atom Trefl Sopot 1:3 (25:23, 18:25, 22:25, 19:25)MVP: Sieczka

27.10.11 Organika Budowlani Łódź- AZS Białystok 3:1(25:17, 25:21, 23:25, 25:15)MVP: Golec
27.10.11 KS Pałac Bydgoszcz- KPSK Stal Mielec 0:3 (22:25, 15:25, 21:25)MVP: Liliom

Przerwa w rozgrywkach PLK do 18.11.2011
ksdani dnia 26/10/2011 · 211365 Komentarzy · 3996 Czytań · Drukuj

Italiano dnia 26/10/2011
Szkoda, że nie można obejrzeć meczu Sopotu z Dąbrową Górniczą, bo ciekaw jestem, jak sobie Sopocianki będą radzić w ataku, przy tak słabiutkim przyjęciu, z lepiej zorganizowanym na siatce i w obronie zespołem niż Bielsko.
Z zespołem innym niż Muszynianka rzecz jasna smiley
ksdani dnia 26/10/2011
pila po przeggraniu na przewagi 1 seta w drugim na prowadzeniu ale.. w drugiej czesci znowu bks gora..chociaz w trakcie pisaina plila ze stanu 22:24 zdobywa 4 pkt z rzedu smiley i wygrywa smiley oj !
to mamy po 1 w obu meczach - atom wygrywa do 18.
bardzo siadlo przyjecie dabrowianek i 3:8 w 3 secie
Ciaszkiewicz gra na libero
BKS - PTPS 1:10, 7:13
8:17 w obu spotkanich dla pily i atomu
mks dochodzi na 4 pkt ale E.Skowronska 2 raz ine odbiera zagrywki Sieczki i robi sie 17:23, dabrowa sie ine poddaje- zdobywa 3 pkt, 4..21:23..Ozsoy w aut i 22:23 na boisko wracaja KOzuch i Belcik i atom zdobywa punkt na 22:24 - Smoku nie konczy - sopot przebija ale zle rozegranie Sliwy i set dla sopotu 22:25
w drugim meczu set 4- po wygraniu seta do 12 z pilanek troche zeszlo "powietrze" i zdecydowane prowadzenie 16:8 BKS
4 set do 16 wygrywa BKS i mamy TB w meczy Dabrowy z Sopotem 8:16 - bledy, bledy..
kojonkoski dnia 26/10/2011
Polzad już się nanadawał siatki w wydaniu kobiecym.
chimer89 dnia 26/10/2011

A co z Magdą Matusiak? Podobno dziewczyna ma dobre przyjęcie i przed ściągnięciem Michalak trener myślał o tym, żeby to właśnie ją ustawic jako libero.
Nie przesadzajcie z tym Polsatem, zdecydowanie więcej kibiców chce oglądać męską LM niż PlusLigę Kobiet.
Chimer: sprawdz program polsatu a pozniej sie wypowiadaj - prosze.

Matusiak nie bardzo sie sprawdzila na libero dla tego wchodzila Daria Michalak - dla czego dzisiaj grala Ciazkiewicz to nie mam pojecia bo przyjmowala gorzej niz "mloda".
M_M dnia 27/10/2011
Hahaha gra Dabrowa z Sopotem a transmisji oczywiscie nie ma... tylko z drugiej strony czy tu jest jeszcze sie co dziwic?
Meczu nie ogladalam wiec moge napisac tylo tyle, ze brawa dla Sieczki ktora zdobyla nastepny tytul MVPsmiley

Chimer89
Patrzac na rok ubiegly to PLK cieszyla sie takim samym powodzeniem jak rogrywki meskie wiec nie bylabym taka pewna czy LM (szczegolnie mecze gdzie nie graja polacy) woli ogladac ZDECYDOWANA wiekszosc kibicowsmiley
ksdani dnia 27/10/2011
taki rodzynek: Zebrowska-15% w ataku, Kozuch -14%
Dabrowianki przegraly blokiem. Moze padl rekord- 2 bloki w calym meczu, przy 5 blokach Tokarskiej to nawet strach sie bac co robily srodkowe Tauronu na boisku.
Trzeba zauwazyc swietne przyjecie Pszczolki 75%/44% i dobra gre Eweliny w ataku bo przyjecie jeszcze do poprawki smiley .
CocoJambo dnia 27/10/2011
A Glass i Hodge jeszcze nie dojechały? Może to by poprawiło grę Sopocianek? Nie wiem co jest przyczyną tego że tak ciężko im się gra. Mają w składzie bardzo dobre siatkarki, tyle doskonałych transferów a pomimo tego gra w niektórych momentach się kompletnie nie klei i nie idzie. Przecież Ozsoy, Kozuch czy Ssuschke grały bardzo dobrze w ME w tym roku, więc co się z nimi nagle stało? Trochę zawodzi mnie Atom jak na razie.
gal dnia 27/10/2011
Atom gra źle lecz wygrywa i zajmuje 1 miejsce w tabeli.
Na suwa się więc pytanie smiley co będzie jeśli za jakiś czas zacznie grać dobrze?
Co do transmisji .LM mając dostęp do internetu można spokojnie znaleźć link do transmisji , ale jeśli nasza "cudowna stacja sportowa" ze słoneczkiem Ligi Kobiet nie transmituje (w ubiegłych latach były mecze nawet na Tv 4) to już klapa .
Po co im wyłączność na coś co i tak nie pokazują chyba tylko po to , aby odebrać sponsorów siatkówce w żeńskim wydaniu.
Może już czas , aby z +Ligą Kobiet od Polsatu odejść .
Co na to działacze w PZPS?
Jak zwykle nic?
smiley
Stal prowadzi 2:0 w setach..przeciwniczki na kolanach ale w 3 juz jest 20:18 dla Palacu..bedzie powtorka z historii?
ale jest Palac- Stal 21:22 i stal prowadz..21:23...21:24..21:25!
Co robily siatkarki z bydgoszczy na boisku?
releacja tekstowa z meczu Budowlani- AZS
13:14 i 22:17 ups juz 23:17..czyli 10:3 - ostatnio czlowiek ( czyli ja) musi sie nauczyc, ze nic, nidy i ngdzie ine jest wiadome w meczu plk i jest 25:17.
W dodatku wszystkie zespoly w lidze tak "maja".
step by step dnia 27/10/2011
Pilanki tanio skóry nie sprzedadzą, ale za to Gwardzistki przegrywają z kretesem. Trzymam kciuki za Budowlane! smiley
17:9.. odzyja jeszcze czy szybkie 3:0?
20:11 i organki pomyslaly ze to koniec seta - 23:21...25:21
karuzela, karuzela na bielanach co inedziela..tzn. nie tylko na bielanach jak widac
gwiazdeczka dnia 27/10/2011
Ten mecz ma się jak najszybciej skończyć, bo mi oczy wysiadają i nie wiem czy dam radę policzyć typera!smiley
hmm no nie wiem - 14:19 dla azs
No już tylko punkt przewagi...
taa 20:21..20:22..21:22..22:22 po technicznym bledzie rozgrywajacej azs..23:22..sprw. ustawieina..23:23..23:24 b.ladnie Siaradzan..23:25 i mam 4 seta
7:3
8:8..12:8..fala za fala
20:14..21:14 ..zblizamy sie do konca ostatniego meczu przed przerwa..22:15..23:13 po raz n-ty siatkarki azs dotykaja siatki przy bloku..24:15..meczowa..25:15- set i mecz dla Budowlanych