Gości Online: 1

Zarejestrowanch Uzytkowników: 417
Najnowszy Użytkownik: Barry
Siatkówka Kobiet faza grupowa R.4
IO Londyn Kto by się spodziewał- dzisiaj Brazylia gra o życie - 2 punkty po 3. meczach to wynik nie tyle slaby co wręcz tragiczny.
Dziewczyny grają źle, chłopaki grają marnie- co się dzieje z brazylijską siatką?

ksdani dnia 03/08/2012
w grupie A sytuacją w miarę jasna, tylko dominikanki mogą doprawić jakaś niespodziankę tracac punkty z najslabszymi drużynami z WB i Algieri.
Za to w grupie B mamy pewne awansu amrykanki i 4 zespoły walczące o 3 miejsca.
Dzisiaj wyjaśni się ewentualne odpadnięcie z turnieju brazylijek. O ile w ostatnim spotkaniu z nieistniejącymi serbkami sa faworytkami to w meczu z chinkami już nie bardzo ...szczególnie biorąc pod uwagę gładką przegraną z koreankami. Jeżeli przegrają to będziemy świadkami końca pewnej "historii" i końca kariery Ze jako trenera narodowej drużyny.
Echh ta siatka...
charakterystyczny "fragment": Chinki w drugim secie mialy przewage - w jednym ustawieniu zostala zniwelowana i wynik brzmial 19:19 po czym brazylijki przegrywaja seta 20:25.
Ze zaczayna dosc nerwowo reagowac a to marnie wrozyc - ale zobaczymy.
karotka dnia 03/08/2012
Chinki do boju smiley
matsuflexia dnia 03/08/2012
Czy jak Brazylijki przegrają 2:3 to może im zagrozić odpadnięcie? zapewne tak,tylko muszą czekać na wyniki innych?
USA poza zasiegiem - Korea i Chiny po 6, Turcja 4 - po ewntualnej przegranej 2:3 Brazylia z 3 pkt + 3 za Serbie ( sry ale ..)= 6 pkt a to bedzie za malo na awans..chyba

Na razie wyglada na to, ze to Chinki ine wytrzymuja presji i graja slbo a wszystko zmierza do 3:1 dla Bra.
gonimy gonimy!!!!
heh ile bo odszedlaem 24:20 i po 24?
SETOWA DLA CHINEK!
kolejna setowa, wreszcie przepiękne obiegnięcie smiley
24::25 - po 25..25:26 dla Chinek
obroniona, ale już następna setowa smiley dalej Chinki!
26:27..3 setowa dla chinek
ależ mnie wkurzają te podskoki brazolek smiley
ależ błąd smiley podwójne odbicie Fabiany!
fatalne przyjecie hinek pilka oddana za darmo i blad obicia bra- a teraz po 28
MAMY TAJBREk - piękna kosa, 30:28!
as serwisowy chinki wygrywaja seta do 28 smiley - 4 kolejne meczow i taka kiszka..zeby tak doswiadczony zespol ine wykorzystal takiej szansy, az strach co bedzie jesli przegraja tb
w normalnych warunkach gdyby na boisku była Mari,to tradycyjnie kibicowałabym Brazylijkom,ale Chinki taką sympatię we mnie wzbudzają..normalnie skaczę razem z nimi po akcjach smiley

Wygrały Kanarki, ale po męczarniach... ech co to się porobiło smiley
mecz Turcja-Korea też fajnie sie zapowiada.No kto wie czy Brazylijki nie będą za burtą..
drugi też ale trzeci dla japonek a w 4 trwa walka
a tymczasem na 8 kanale ładnie konie tańcują.No to za chwile Turcja-Serbia,liczę że będzie krwawo smiley
a w czym Turcja- Serbia?
ciągle mi ta Serbia w głowie smiley pewnie,że Turcja-Korea.Koreanki na razie nie istniały w tym pierwszym secie.Jednak wynik powinien być wyższy,troszkę punktów nadrobiły w końcówce i może już weszły w mecz.
Brazylia - Chiny 3:2 ( 25:16, 20:25, 25:18, 28:30, 15:10 )

Brazylia: Claudino Fabiana (13),Lins Danielle (2), Pequeno Paula (4), Silva Adenizia (), Menezes Thaisa (22), Carvalho Jaqueline (15), Ferreira Fernanda , Caixeta Tandara, Pereira Natalia (1), Castro Sheilla (23), Oliveira Fabiana (L), Rodrigues Fernanda (14)

Chiny: Wang (1), Hui R (13), Zhang X (L), Wei (1), Yang (6), Xu Y (18), Ma Y (3), Zhang L (1), Mi, Chu (15), Shan, Zeng (24)
****

Japonia - Rosja 1:3 ( 25:27, 17:25, 25:20, 19:25 )

Japonia: Takeshita (3), Araki , Sano (L), Otomo (8), Shinnabe (3), Ebata , Kimura (23), Inoue (9), Nakamichi , Yamaguci Kano (1), Sakoda (23)

Rosja: Borisenko (5), Perepelkina (3), Estes (11), Shashkova , Kryuchkova (L), Gamova (29), Startseva (2), Goncharova (26), Matienko, Kabeshova, Kosheleva , Merkulova (5)
****
prowadza w 2- 7:4 ale z turczynkami ostatnio marine im sie gralo
heh tak mi cos mowilo, ze mecz zakonczy sie tb bo to odpowiada obu zespolom..bez uraz..
Turcja - Korea 3:2 ( 25:16, 21:25, 25:18, 19:25, 15:12 )

Turcja: Toksoy (8), Sonsirma (13), Aydemir (6), Gumus (12), Ozsoy (9), Erdem , Darnel (27), Kayalar (L), Guresen (L), Kirdar (1), Uslupehlivan (3), Cansu (9)

Korea: Kim SN (2), Kim HR (L), Kim YK (21), Han SY (6), Jung DY (7), Yang HJ (8), Kim HJ (13), Ha JE, Lim HS, Han YM (4), Hwang YJ (1), Lee SJ
chimer89 dnia 03/08/2012
ja tam lubię sensacje i odpadnięcie Brazylijek to by było coś smiley Trzeba im właściwie dopisać 3 pkt za mecz z Serbią. Gdy Turczynki zdobędą punkt w meczu z Amerykankami (a te pewnie bardzo chętnie wyeliminują Brazylijki) to bye bye Brasil
Wielka Brytania - Dominikana 0:3 (9:25,18:25,19:25)
Wielka Brytania: Leaf (5), Wicks (3), Bragg, Bertelli(L), Beattie (11), Sandell (6), Carter (6), Michel (5), Laybourne, Taylor, Morgan, Reid

Dominikana: Eve (3), Castillo (L), Arias (3),Cabral (9), Nunez, Echenique (5),
de la Cruz (12), Rivera (10), Marte, Vargas (8), Mambru 95), Rondon,
****

USA - Serbia 3:0 ( 25:17, 25:20, 25:16 )

USA: Berg (2), Davis (L), Larson (6), Harmotto (4), Tom (12), Akinradewo (11), Hooker (19), Scott-Arruda (4), Haneef-Park, Miyashiri, Hodge (1), Thompson

Serbia: Djerisilo (4), Ognjenovic (2), Velkovic (6), Rasic (8), Cebic (L), Starovic (1), Blagojevic, Zivkovic, Krsmanovic, Mihajlovic (13), Brakocevic (8), Vesovic (2)
moro dnia 04/08/2012

Nic z tego. W takim wypadku to bye bye Turkey.
Turcja jak chce grać dalej kosztem Brazylii to musi wygrać 3 sety z USA. A czy to się uda?