2011/2012

Puchary CEV Kobiet - blisko, coraz bliżej..
Europejskie Puchary LM Champions League PO 6
13.02 Azerrail BAKU - Unendo Yamamay BUSTO ARSIZIO 3:0 (25:23, 25:18, 25:21) złoty set 11:15 Statystyki
14.02 Rabita BAKU - Dinamo KAZAN 3:1 ( 25:18, 25:14, 18:25, 25:20 )
14.02 Eczacibasi VitrA STANBUL - Vakifbank STANBUL 1:3 ( 19:25, 25:22, 16:25, 26:28 )

CEV Volleyball Cup 1/2
12.02 Uralochka-NTMK EKATERINBURG - Fenerbahce SK. - STANBUL 3:0 ( 25:15, 25:20, 25:21 ) zloty set- 11:15 - Statystyki
14.02 Bank BPS Fakro MUSZYNA - Omichka OMSK REGION 3:0 ( 25:22, 25:19, 25:17 ) - Statystyki

Challenge Cup 1/4
12.02 Rebecchin.Meccanica PIACENZA - Rocheville LE CANNET 3:2 ( 25:21, 20:25, 25:13, 24:26, 15:13 ) 1 mecz 3:1
13.02 C.S.M. BUCURESTI - Aurubis HAMBURG 0:3 ( 21:25, 20:25, 18:25 )
14.02 Ilbank Sports Club ANKARA - Dinamo KRASNODAR 1:3 ( 20:25, 8:25, 25:20, 26:28 )
14.02 LP SALO - Khimik YUZHNY ( 26:24, 33;31, 18:25, 12:25, 15:9 ) zloty set 15:13

Transmisje internetowe Laola : Link
CEV - live score- statystyki: Link
ksdani dnia 12/02/2013 · 211364 Komentarzy · 5006 Czytań · Drukuj

ksdani dnia 12/02/2013
I Ferenc dostalo lomot w pierwszym secie a w drugim przegrywa 4 punktami..obudza sie w koncu czy nie?
karotka dnia 12/02/2013

link do fenerbacze smiley
Malgorzata dnia 12/02/2013
Dzięki Karotko smiley.
Fenerbahce niestety nie jest tą samą drużyną co rok, dwa lata temu, więc nie zdziwię się jak nie uda im się wejść do finału.
tam chyba jest problem, że naprawdę nie ma kiedy się zgrac z tym całym zagranicznym towarzystwem
Niby tak, ale takie zagraniczne towarzystwo było i w zeszłym roku, a wygrały LM i dwa lata temu, a wygrały KMŚ i Mistrzostwo Turcji, teraz niestety skład jest słabszy.
tyle, że w LM gra się więcej niż w Cevie, no i trener...
2:0 smiley
będzie trzy do koła :/
Bera 2 bloki smiley
7:2 i po 8..mecz sie odwraca czy tylko maly dolek
w kazdym razie przyjecie fener dalej lezy i kwiczy ( ludzkim glosem)
i znowu złe przyjęcie
nie, mecz się NIE odwraca smiley
kolejny błąd w przyjęciu (chyba łatwiej będzie pisać o dobrych przyjęciach niż złych, będzie wtedy mniej do pisania smiley ).
PA, Mari właśnie się pojawiła na boisku.
19:10
oo ktos sie zdenerwowal..ale Ruiz ustrzelona smiley
Kim....
i 3:0, choc końcówka trochę lepsza, całkiem fajnie grała Bera
w kazdym razie troche sie ferenc odbudowaly i w tb moze byc roznie
Anna dnia 12/02/2013
Czy Kim się już obudziła? bo gdy oglądałam akurat fragment meczu to.. ;( mam nadzieję, że Bera wygra złotego.
Paula na... smiley
Mecz przebiegał pod dyktando uralochki to chociaż 5 set jest w miarę wyrównany.
który set? smiley
Szkoda tylko, że Fener zamiast wykorzystać słabszy moment przeciwniczek, sam psuje na potęgę.
tzn. złoty set smiley
Fener jest tak niepoukładany, że szok
Bera na bloku smiley
no i awans Fenerbacze smiley
Fener przechodzi dalej, choć ich gra nie napawa optymizmem (no chyba, że ich najbliższe przeciwniczki smiley ).
no i tak miało być smiley teraz na muszynianki kolej.

wywiad z Kinga
chimer89 dnia 12/02/2013
Jedna z najlepszych na świecie to ona była dawno temu
jszczep-aniak6 dnia 13/02/2013
Ciekawy może być mecz Muszynianka - Fener żeby tylko Polki nie przestraszyły się super Kim.
agnieszka dnia 13/02/2013
Forowanie Radeckiej przez komentatorów staje się naprawdę nieznośne

co z tego, że wystawia totalnie przewidywalnie, na dodatek niedokładnie - przecież to ciągle wina skrzydłowych oraz środkowych, że akcja nie jest skończona

Lehtonen ledwo zdołała kiwnąć nad podwójnym blokiem - "srasznie mało ryzykuje Finka, jak Milena ma rozgrywać, skoro koleżanki boją się zaatakować nieco mocniej"
chimer89 dnia 13/02/2013
Jamajki <3 świetna gra Brinker w złotym, ta dziewczyna ma we krwi zdobywanie najważniejszych punktów. W poprzednim meczu zagrała cudownie w tb
Zgadzam się z Wanio - Ciapek zdjął swoją najlepszą zawodniczkę na najważniejsze kilka minut sezonu. Hodge kończyła wszystko a on sobie wymyślił, że pozbawi drużynę odejścia na pajpa do Hodge. Geniusz smiley ta Sorokaite to też jakiś jego dziwny wymysł - ani dobrze nie przyjmuje, ani wybitnie nie atakuje
karotka dnia 14/02/2013
Geniusz

nie od dziś smiley

no cóż.... Azerrail.... no tak.... smiley
jszczep-aniak6 dnia 14/02/2013
Według mnie dni trenera w Azerrailu są policzone. Mistrzem kraju nie będzie, teraz odpadł po dziwnej decyzji. A więc zegnaj ciapek, cierpliwość nasza się skończyła. A swoją drogą już po raz drugi odpadają. Jak pech to pech.smiley

link do Skajki smiley))
ależ piłka do 1.strefy! smiley
ale as smiley
i 2:0 smiley
jak dla mnie korespondencyjną walkę sypaczek zdecydowanie wygrywa Kaśka.
ależ w Rabicie mają timspirit smiley
Rabita w FF, a teraz czas na turecki pojedynek.
M_M dnia 14/02/2013
Kasia już w FF, teraz czekamy na Gosiesmiley
ksdani dnia 14/02/2013
o matko, wlasnie pomyslalem...ciepek bedzie wolny...niech go nie zwalniaja 0 obiecuje, ze nie bedzie juz takich glupot robil plz

Link do Gośki smiley
niech mnie ktoś uświadomi kiedy Bahar pozbyła się swoich osom włosów smiley
Gośka jest cudowna
Jak na razie dziwny mecz, albo jedna, albo druga drużyna gra dobrze, nigdy obie na raz.
Wydawałoby się, że po końcówce zeszłego seta i dobrym początku tego Vakif ma już wygraną w kieszeni, a tu jednak Eczacibasi zaczęło znowu grać.
atak z lewej, atak z prawej - podbite - kontra i brako w pomaranczowe..
Duże prowadzenie Vakif, ale jak dotąd to drużyna wygrywająca w secie na początku przegrywa go w końcówce.
totalna niemoc
mialem zrobic komkurs z pytaniem czy ciotki wyjda z 10 ale ju z maja 9..
Ależ końcówka
Niestety w końcówce Glinka nic nie kończy.
Na koniec na szczęście Gosia się zrehabilitowała i 3:1 dla Vakif.
ale ciekawostka- Salo z Chemikiem 19:24 i 26:24..
agnieszka dnia 14/02/2013
ale cienka ta Zivković
mineralne graja z duza pewnoscia siebie i w miare spokojnie ( od wejscia dzigielo) w przyjeciu, Serena dobrze, swietne obrony..fajnie
pochwalilem i babale zaczynaja wpadac
Anna dnia 14/02/2013
ej bąble spokojnie.Bez paniki. Tylko panika może je zgubić.
20:16 dla Muszyny.
2:0
zeby sie ine rozluznily ..tfu tfu
Popovic dzisiaj pokazuje klase i farta smiley
ale przynajmniej ma tam kto atakować smiley pamiętamy, że różnie bywało na tej pozycji w Muszynie smiley jeszcze ciutkę baby.
Brawo smiley
no i brawo dziewczynysmiley mecz wygrany bardzo pewnie po dobrej grze. Teraz "tylko" wygrać z turczynkami i puchar jest naszsmiley
chimer89 dnia 14/02/2013
Z Fenerem będzie łatwiej niż z Omniczką na wyjeździe. Tylko żeby się Kim nie rozhulała i zagrywać w Paulę ile wlezie smiley
jerzyk_ dnia 14/02/2013
Brawo mineralki. Świetny mecz w waszym wykonaniu. smileysmileysmiley
Nawet Serena zagrała przyzwoicie na rozegraniu i tym razem wychodziły jej wystawy na obiegnięcie i z Dziękiewiecz i z Agnieszką.
Ale, racja jest. Co by tam nie gadać o Popović, to jest prawdziwa atakująca, która nawet w trudnych momentach potrafi zaatakować. smiley
Brawo dla Muszynianki, nie sądziłam, że tak daleko zajdą, kto wie, być może nawet z Fenerbahce mają szanse.