Puchar Polski Kobiet 02.03 - 2. Kolejka
16:00 godz. Atom Trefl Sopot - Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:17 25:22, 25:20)
05.03
18:00 godz. MKS Tauron Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła 3:0 (25:15, 25:15, 25:19)
18:00 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Eliteski AZS UEK Kraków 3:0 (25:18, 28:26, 25:14)

06.03
18:00 godz. BKS Aluprof Bielsko Biała -Impel Wrocław 3:2 ( 16:25, 23:25, 25:16, 25:23, 15:7 ) malymi punktami awans impelu
Alutka dnia 05/03/2013 · 211364 Komentarzy · 2262 Czytań · Drukuj

Magdalenka dnia 05/03/2013
Składy: wg Sportowych Faktów

Bank BPS: Sieradzan , Bednarek-Kasza, Gajgał-Anioł, Kasprzak, Kaczmar, Rousseaux, Maj (libero)

Eliteski: Matyjaszek, Skiba, Wąsowska, Cabańska, Połeć, Król, Sroga (libero)
Tauron MKS: Tokarska, Leys, Liniarska, Kaczor, Dirickx, Skoworońska, Strasz (libero) oraz Staniucha-Szczurek

PTPS: Kuligowska, Martałek, Malasević, Lis, Krawulska, Archangielskaja, Wysocka (libero) oraz Wawrzyniak, Kajzer, Naczk
2 set dla Tauronu 25:15, 25:15
2 set dla Muszyny po ciężkich bojach 28:26
Dąbrowa - Piła 3:0 w 3 - 25:19
Muszyna Eliteski 3:0 - set 3 25:14
dommak dnia 05/03/2013
Warto dodać, że w III secie w muszyńskiej ekipie w roli libero wystąpiła Aleksandra Jagieło i poczynała sobie naprawdę dobrze.
karotka dnia 05/03/2013
o Matyjaszek wróciła.
wstydu dziewuchy nie było <łapka w górę>
Anna dnia 06/03/2013
jestem bardzo ciekawa czy Muszyna "przetrzyma" poziom, który prezentowały w meczach z Fenerem. Na logikę powinny, grają przecież bez porażki od początku roku smiley
karotka dnia 06/03/2013
Impel Wrocław rozpoczyna w składzie: Konieczna, Wilson, Djurisic, Pyziołek, Polak, Ognjanovic, Medyńska
Magdalenka dnia 06/03/2013
Aluprof: Bergrova, G. Wojtowicz, Wołosz, Sieczka, Łyszkiewicz, Frąckowiak, Sawicka (libero)

Impel
: Konieczna, Wilson, Djurisic, Pyziołek, Polak, Ognjanovic, Medyńska (libero)
się mi skopiować chciało to mnie pokarali smiley oczywiście ma być Ognjenović
ksdani dnia 06/03/2013
i pierwszy set to przstoj aluprofu od 10:11 do 11:17..teraz 16:23..

Muszyna-Eliteski
maqba dnia 06/03/2013
tekstowa z meczu Bielsko - Impel
Malgorzata dnia 06/03/2013
Impel wygrał pierwszy mecz z Bielskiem?
widac, ze Tore postawil na Pati i Bogusie w przyjeciu - kolejny mecz i 7..a set 16:25
o mein gott, Impel szaleje
Impel od razu na początku 2 seta zdobył przewagę, jest 7:1.
Lubię Bielsko, ale wolę żeby Impel przeszedł dalej.
Bielsko jednak odrobiło większość strat i Impel prowadzi już tylko jednym punktem.
14:16.. - male punkty tez sa wazne bo przy ewentualnej wygranej bks to wlasine one beda decydowac o awansie
Gaga dnia 06/03/2013
No i Impel prowadzi juz 2:0smiley i chyba jeszcze narobily malych punktow w pierwszym secie, wiec nawet jesli by przegraly w dosc wyrownanych setach, to chyba one zagraja w PP w Pile. To byloby wspaniale!
Alutka dnia 06/03/2013
Gosia ja też smiley
Co one teraz wyprawiaja? Juz wszystkie male punkty z pierwszego seta oddaly BKS-owismileysmileysmiley
bobaas dnia 06/03/2013
Nadal po tych 8 setach mają +15 pkt. Impelki. Czyli B-B musi być w 4 i 5 secie lepsze o łącznie 16 pkt.
15:7 w tb
Czyli Impel zagra w Pile? Ale robily tylko tyle, ile musialysmiley
Po takiej walce BKS naleza sie brawa a dla Wroclawianek za minimalizm mala "bura".
Oj kosztowalo mnie to duzo nerwow! Szkoda mi Bielska, ale z tych dwoch druzyn tym razem trzymalam kciuki Impelowi.
smiley
jerzyk_ dnia 06/03/2013
No, muszę przyznać jeden mały plusik dla Impelek. smiley Nie sądziłem, że w dwumeczu pokonają Bielsko, ale takie są fakty - BRAWO !!!
agnieszka dnia 06/03/2013
Bielsko pokpiło sprawę jak cholera!!!

ZERO ZAANGAŻOWANIA, WOLI WALKI, CHĘCI ZWYCIĘSTWA

Zawodniczkom było kompletnie obojętne, czy zaatakują w aut, walną w blok aż ręce komuś połamią, walną zagrywką w siatę, mimo, że KAŻDY PUNKT był na wagę ZŁOTA

jedziemy na oparach a tyłek próbują nam ratować siatkarki, które nie powinny znajdować się w ogóle na boisku!

dopiero, jak Impel podał nam rękę w trzecim secie, to dziewczyny uwierzyły, że tę przewagę da się odrobić

wiara trwała niedługo, bo w kolejnym secie Impel pokrzyżował nasze plany i nie dał sobie uciec

tie-break to już formalność dla byłej Gwardii - Bielsko nie było w stanie wygrać go 15:1.

amen
Waldi dnia 06/03/2013
No to kto tam krytykował zatrudnienie Norwega? Łapki w górę smiley
Malgorzata dnia 07/03/2013
Jeszcze co prawda nie dodali w terminarzu Impelek, ale półfinały będą wyglądać tak:

jerzyk_ dnia 07/03/2013
No to kto tam krytykował zatrudnienie Norwega?

Waldi ma osobistą satysfakcję wyciągać mnie do tablicy. Bo to oczywiście ja byłem największym przeciwnikiem zmiany trenera we Wrocławiu. Niestety Waldi, abym mógł ci przyznać rację, to obecnie osiągnięcia Impela, to stanowczo zbyt mało. Oczywiście jak napisałem powyżej mały plusik jest, ale dopiero wejście do finału pucharu, albo awans do grona 4 najlepszych drużyn OR może dopiero w mojej ocenie dać ci pełną satysfakcję.
Meczu Impela z Bielskiem nie widziałem, ale jak napisała soto bardziej Bielsko przegrało tę rywalizację, niż Impel wygrał, i ja wierzę, że tak jest. Zobaczymy co będzie dalej.
Z par półfinałowych, osobiście uważam, że para Muszyna Dąbrowa jest parą silniejszą i jak dla mnie, jest to przedwczesny finał pucharu Polski, ale tak się ułożyła drabinka i trzeba to zaakceptować.
Waldi dnia 07/03/2013
Jureczek, moja demencja nie pozwoliła i pamiętać, kto najbardziej był przeciwny zmianie trenera w Impelu, ale jak tak mówisz, to pewnie wiesz. Dla mnie już dowiódł jednak słuszności zmiany trenerów. A pamiętajmy, że prowadzi zawodniczki, których nie dobierał sobie do zespołu i musi pracować na cudzej "glinie".
jerzyk_ dnia 08/03/2013
Impel poprawił swoją gre o 180 stopni, więc czego wiecej chcieć od nowego trenera?

Żeby jeszcze dokręcił do 360 stopni i będzie git.
To nie jest zespol ktory ma potencjał na najlepszą dwójkę druzyn w Polsce

Skoro wiesz aż tyle, że nie jest to napisz przynajmniej, jakie są powody tego, że tak uważasz. Dla mnie nie jest to takie oczywiste.
ich awans do finału byłby juz absolutną sensacją

A to niby dlaczego ? Przecież, ostatni mecz pomiędzy Atomem a Impelem zakończył się wynikiem 3:0 dla Impelu i to na terenie przeciwnika.