2011/2012

Gości Online: 3

Play-Off, Play-Out seria 2
Orlen Liga Play-Off
20.03. Budowlani Łódź - BKS Aluprof Bielsko- Biała ( 25:20, 19:25, 18:25, 21:25 ) MVP: Wojtowicz - Statystyki - (PO 0-3)

Play-Out
Siódemka Legionovia Legionowo - AZS Metal-Fach Białystok 3:0 (27:25, 25:20, 25:20) MVP: Sołodkowicz - (PO 1-1) - Statystyki
ksdani dnia 20/03/2013 · 211365 Komentarzy · 4780 Czytań · Drukuj

ksdani dnia 20/03/2013
Przed najważniejszymi meczami sezonu drużynę Budowlanych Łódź dopadł ogromny pech. Pod znakiem zapytania stoi występ dwóch podstawowych zawodniczek.

Łódź SportPl

Taa, z czego jedna i tak ine wchodzila na parkiet ...
natomiast problemem w tej sytuacji jest uraz Magdy. Co prawda w ostatnim meczu konczyla mniej niz 30% pilek ale miewala przeciez i bdb mecze, moze akurat u siebie zagralaby mecz zycia? . Zycze zdrowia i powrotu do formy.
Za 9 godzin poczat i oby za 11 godzin walka trwala nadal ( a moze i za 33 godz? smiley ) .
Zen dnia 20/03/2013
Typuję wygrana BKS i koniec tej walki. Odeszła Bryda?
w ubieglym sezonie grala zdecydowanie wiecej niz w tym..nie za bardzo sie z tym czula i zrezygnowala.
bobaas dnia 20/03/2013
Jeśli to miałby być powód rezygnacji to dobrze to by o niej nie świadczyło. Z tego co się mówi to problem jest raczej bardziej natury osobistej niż mało okazji do gry. Kto wie czy wróci wgl i kiedy.

A co do Mikołajewskiej to problem już miała przed meczami w B-B. Weszła na zagrywkę i tyle. A tu zaraz wąty i inne ale do Kosmola, bo Mikołajewska nie gra.
bobaas: taa, czytalem o "sprawach osobistych" i mozliwym koncu kariery - ale to nie nasza sprawa - osobiste to osobiste.
Nie wiem co maja "waty" o Mikolakewska do tego.. .
chimer89 dnia 20/03/2013
Zapowiada się brzydki mecz, ale oczekiwaniu na finał Challenge Cup można obejrzeć smiley
agnieszka dnia 20/03/2013
ależ gów... zagrywka i przyjęcie smiley
sotto: bks za duzo "luzu" a budowlane ambitnie i dobrze.
Malgorzata dnia 20/03/2013
Aż boję się włączyć ten mecz po takiej zachęcie smiley.
ale żenada
Horka zbiera się do ataku jak kot ze złamaną łapą. Żadne inne porównanie nie przyszło mi do głowy, wybaczcie smiley

oj Sieczka, nie bój się tylko wal
Horka zawsze była szczupła, ale ostatnio chyba jeszcze schudła i nie wyszło jej to na zdrowie
co zrobiło Bielsko smiley ale koszmar
Pamiętam, pamiętam, ciężko taką wpadkę zapomnieć smiley.
Boże... widzisz i nie grzmisz. Wójtowicz: "Gabriela Wojtowicz mogłaby tą jedną piłkę podbić, no" smiley
Sieka koszmar-samolot w trybuny
ależ nudy grają niezły piach
Pycia zablokowana
Pytanie za 100 punktów: kiedy przestaną puszczać tę durną piosenkę w halach?
chumer - nieprędko? <wygrałam?>
Łodziankom już się nie chce
nigdy
GABI AS NAGRAJCIE TO
BREAKING NEWS: GABI ZAPUNKTOWAŁA ZAGRYWKĄ
Gabi jaka radocha, że wreszcie jej się udała zagrywka smiley (chyba przez przypadek)
Gabi walczy o nowy kontrakt
haha wredne jesteśmy smiley
wypadek przy pracy, jak się okazało smiley
ciekawe który zespół wyciągnie Durajczyk
ze statystyk wynika, ze Sikorska w 2 secie zdobyla 1 pkt atakiem i nie miala zadnego bloku..znowu ogladam inny mecz?
O, Cella
Łodzianki nie mają za grosz pomysłu na grę i techniki...
Glownie to ine maja zagrywki i to pozwala budowlanym grac srodkiem.
matko z córką smiley
Cieszy dobra forma Aśki właściwie przez cały sezon smiley
moglo byc 14:15 to blad na pustej siatce..

no smiley Powinna za to Aśce piwo postawić smiley
nie wiem czy to wlasnie ine Wolosz nalezala sie ta statuetka..
eee tam, niech Gabi na zachętę dostanie

wszak jej sytuacja w klubie nie wygląda różowo, więc musi do siebie przekonać włodarzy BKS-u jak najszybciej

ktoś w końcu musiał ją zmotywować, nawet i w taki sposób
ksdani dnia 21/03/2013
ale jaka roznica w grze Gabi gdy dostaje dobre pilki..moze w koncu jej mozliwosci beda wykorzystywane?
Milada Bergrova (kapitan BKS Aluprof Bielsko-Biała): Zaczęłyśmy spotkanie w bardzo wolnym tempie. Na początku nie mogłyśmy się odnaleźć, szczególnie na zagrywce i w bloku. Później nasza gra była konsekwentna, zdobywałyśmy punkty z akcji. Myślę, że dzięki temu wygrałyśmy.

Sylwia Pycia (kapitan Budowlani Łódź): Serdecznie gratuluję drużynie z Bielsko-Białej. Przyznam szczerze, że w tej chwili bardzo zazdroszczę im tej czwórki. Wiedziałyśmy, że na pewno nie będzie łatwo i jeżeli dzisiaj nie damy z siebie wszystkiego, nie zagramy na sto albo nawet sto pięćdziesiąt procent to będzie bardzo ciężko. O ile w pierwszym secie jeszcze grałyśmy dobrze, wygrałyśmy i chciałyśmy iść za ciosem, to później nie starczyło nam determinacji, być może też sił i koncentracji. Dzisiaj drużyna BKS-u Bielsko-Biała zasłużenie awansowało do czwórki. Nam pozostaje teraz walka o troszkę niższe cele i na tym się będziemy skupiać.

Wiesław Popik (trener BKS Aluprof Bielsko-Biała): Dziękujemy za gratulacje. Przyjeżdżając do Łodzi spodziewaliśmy się, że gospodynie na pewno nam łatwo tego meczu nie oddadzą, że to nie będzie spacerek, będziemy musieli się sporo napracować. Ten pierwszy set pokazał, że tak faktycznie było. Nie weszliśmy w tym pierwszym secie w nasz rytm grania. Zdobyliśmy tylko 10 punktów atakiem. Natomiast już od drugiej partii zaczęliśmy tym atakiem grać coraz lepiej i zdobywać po 15-16 punktów. To nam przyniosło zwycięstwo. Na pewno był to nerwowy mecz, ale to jest walka. Dziewczyny z Łodzi starały się za wszelką cenę doprowadzić do tie-breaka. Całe szczęście, że udało nam się temu zapobiec i wygrać. Gratuluję mojej drużynie awansu do czwórki.

Maciej Kosmol
(trener Budowlani Łódź): Również gratuluję zespołowi z Bielsko-Białej. Zasłużenie awansował, myślę, że w przekroju całej rywalizacji był zdecydowanie lepszy od nas. Szkoda, że nie udało nam się utrzymać tej regularności z pierwszego seta. Tak jak powiedziała Milada Bergova, dziewczyny włączyły trzeci, czwarty, albo nawet piąty bieg od drugiego seta. Mieliśmy problemy z przyjęciem i z wyprowadzeniem ataku, tego nam najbardziej brakowało. Tak jak powiedział trener Popik one zaczęły zdobywać te punkty atakiem, a my ich nie zdobywaliśmy. Konsekwencją tego był wynik. My skupiamy się teraz na walce o miejsca 5-8 i mam nadzieję, że zajmiemy jak najwyższą pozyc
maqba dnia 22/03/2013
7 na pierwszej technicznej prowadzi 16:14 smiley
w Legionowie po 25
dały radę, 27:25
OMG z 11:10 na 17:12
ksdani dnia 22/03/2013
na wyjezdzie mlodziez z azs gra jednak slabiej..
step by step dnia 23/03/2013
smiley
Malgorzata dnia 23/03/2013
Szkoda tylko, że znowu nie ma żadnego meczu w telewizji. Najważniejsze spotkania ćwierćfinałowe, a my będziemy mogli patrzeć tylko na zmieniające się cyferki smiley