2011/2012

Gości Online: 9

13 kolejka Orlen Ligi
Orlen Liga 07.01.14
PGNiG Nafta Piła - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 ( 25:23, 25:17, 26:24 ) MVP: Babicz- Staty

08.01.14.
Beef Master Budowlani Łódź - KPS Chemik Police 1:3 ( 21:25, 22:25, 25:18, 14:25 ) MVP: Kowalińska- Staty
Impel Wrocław - Siódemka SK Bank...3:0 ( 25:14, 25:15, 25:16 ) MVP: Kaczor Staty
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Atom Trefl Sopot 0:3 ( 13:25, 15:25, 19:25 )MVP: Leys Staty
Polski Cukier Muszynianka...- Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 ( 15:25, 20:25, 25:22, 19:25) MVP: Cemberci Statystyki

Wszystkie mecze rozpoczynają się o godzinie 18.00
ksdani dnia 07/01/2014 · 211367 Komentarzy · 4715 Czytań · Drukuj

ksdani dnia 07/01/2014
Bardziej od wyniku w dzisiejszym spotkaniu interesuja mnie sklady i prowadzenie zespolow - glownie palacu.
Bedzie wymiana niemal calej 6 w pierwszym secie czy nie..bedzie czy nie.. ?
chyba pierwszy raz w palacu spokojniej i gdyby nie te koncowki...az szkoda dziewczyn bo widac, ze jak zawsze walczyly..
za slaba zagrywka jak na OL ine pozwolila powalczyc o wiecej.

troche dziwne decyzje u pilanek szczegolnie z ward na mlocie. Pozinej zaczlo to wracac do "normy" ale troche fuksem zakonczyly mecz 3:0. Kolejny bardzpo dobry mecz Agaty Babicz( Wilk) - mala szaleje smiley
Zen dnia 08/01/2014
Bardzo ciekawa kolejka a transmisji brak.
Ciekawe co Chemik pokaże z nowym trenerem i brakiem Maji. Jak z formą kadrowiczek, które 2 dni podróżowały.
Impel musi się zrewanżować za porażkę.
Niełatwe przeprawy dla mistrza i vicemistrza.
Piła kolejne punkty - brawo.
ksdani dnia 08/01/2014
tez mnie ciekawi gra chemiczek. zespol zlozony z doswiadczonych zawodniczek, ktore niejedno widzialy i przezyly wiec pewine specjalnego zamieszenia nie bylo ale to jednak "obcy" facet inne podejscie, treningi..a ja licze, ze beda graly "lepsze" a ine slawniejsze..
Waldi dnia 08/01/2014
Dlaczego zabraknie Mai?
w Belgradzie na badaniach
uu mineralne 4:9 z dabrowkami - cos marny start- tzreba sklad sprawdzic
Mineralne:1Cvetanovic, 4 Mazurek, 6 Wojcieska, 12 Sosnowska, 13 Maj, 14 Kurnikowska, 16 Jagielo
MKS: 3 Liniarska, 7 Sassa, 8 Zaroslinska, 9 Camberci, 14 Adams, 16 Skowronska, 10 Strasz
przenioslo sie na lige: ABW 3 zagrywki i 2 bledy..co sie dzieje..
w koncu Zwieracz zdjal Beier - dlugo to trwalo smiley
13 atakow i jeden skonczony..po co bylo meczyc dziewczyne prawie 2 sety ?
Anna dnia 08/01/2014
Ponoć Leys uderzyła kolanem Zuzę w nos i ta trafiła do szpitala. A tak to nawet spokojnie smiley
po 3 setach i przy okazji jak graja kadrowiczki bo dlaczego wszystkie musza grac to tylko ich nowy trener wie
Hubertus dnia 08/01/2014
Praca Kosmola przynosi efektysmiley
Poniekąd nie dziwię się że nasza kadra tak przędzie skoro na czele stoi makowski a zanim się chowa Kosmol.
Już sam sztab trenerski dyskwalifikuje nas jako finalistów.
W czwartym secie weszła w końcu Aga Bednarek. na 5 skończyła 4 piłki. Jeden blok. No Dudi wracaj, wracaj bo mi Cię brak! smiley Ciekawa jestem kto u trenera Chemika będzie pierwszą opcją w ataku..dziś Iza mvp zdobyła. 19 punktów skradła łodziankom.
a ja w nocy popatzre na ststy, moze gdzie znajde jakies opisy bo tak na goraco to nie bardzo jest o czym pisac.
Tu Mazurek na rozgraniu i srodki po 20%( jak wogle ktos majacy kontakt z OL moze ine pamietac jak grala ta rozgywajaca w oprzednich sezonach podczas PO i majac mloda, zamiast robic wszystko zeby byla gotowa na granie w najwazniejszych meczach to..slow czasem brak), tu Wawrzyniak na lawie bo sobie zagramaniczna musi pograc a to, ze nie bardzo moze w pilke trafic to co tam, Anka G. siedzi Gocha psuje..i dzieki takim "rzeczom" mamy co mamy w OL i reprze.
Repra pograla nazwiskami i spalenisko ale ligowi robili i robia to samo.
ksdani dnia 09/01/2014
3:2 r11; atak Podolec. Kontuzja Efimienko - czyli jednak.. smiley
Kinga Bąk (Siódemka SK Bank Legionovia Legionowo) Gratuluję wrocławiankom, które zagrały bardzo dobry mecz i zasłużenie wygrały 3:0. My dziś nie weszłyśmy w mecz, nie potrafiłyśmy skończyć najprostszych akcji. Impel grał bardzo dobrze blokiem i agresywnie zagrywał, a my nie potrafiłyśmy znaleźć na to recepty i wynik jest taki jak widzimy.

Makare Wilson (Impel Wrocław) Dziękuję za gratulacje. Miałyśmy prosty plan na ten mecz, chciałyśmy dobrze zagrać zagrywką i blokiem. To się nam udało i jesteśmy bardzo zadowolone ze zwycięstwa za trzy punkty.

Maciej Kosmol (Siódemka SK Bank Legionovia Legionowo) Gratuluję Impelowi i przepraszam naszych kibiców, którzy przejechali do Wrocławia, że musieli oglądać taką złą grę z naszej strony. Tak jak mówiła Kinga, nie weszliśmy w ten mecz. Nie wychodziły nam nawet najprostsze zagrania. Przeszliśmy obok tego meczu. W poniedziałek gramy ważne spotkanie i musimy wiele poprawić, aby coś takiego jak dziś się nie powtórzyło.

Tore Aleksandersen (Impel Wrocław) Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego meczu. Tak jak powiedziała Makare zagraliśmy dobrze zagrywką i blokiem, tak jak zakładaliśmy sobie przed meczem. Dziewczyny były bardzo skupione na grze i na szczęście nie powtórzyło się to, co miało miejsce w Legionowie. Cieszymy się, że nasza praca przynosi efekty i dalej się skupiamy na tym, aby cały 2014 rok był tak udany jak ten mecz.
Zderzenie Charlotte Leys z Zuzanną Efimienko skończyło się bardzo źle dla środkowej Atomu Trefla, która uderzona kolanem w nos została przewieziona do szpitala, ale na szczęście nie stało się jej nic powaznego.
Anna Werblińska (kapitan Chemika Police): Przede wszystkim cieszymy się, że zapoczątkowałyśmy nowy rok zwycięstwem pod wodzą nowego trenera. Mecz nie do końca układał się po naszej myśli, bo każdy set zaczynał się od zaciętego początku. Dopiero później uciekałyśmy rywalkom. W trzeciej partii popełniałyśmy własne niewymuszone błędy, najprawdopodobniej dlatego, że po dziesięciominutowej przerwie zabrakło koncentracji. W czwartym secie udało nam się w pełni zmobilizować i zagrać taką siatkówkę, jaką potrafimy.

Magdalena Śliwa (kapitan Beef Master Budowlanych Łódź): Oczywiście gratuluję zwycięstwa. My, oprócz tego czwartego seta, podjęłyśmy walkę w każdej odsłonie, ale w pierwszej i drugiej grałyśmy do pewnego momentu, a później pojawiały się nasze błędy własne, które gdzieś tam nas prześladują i tym razem zadecydowały o tym, że nie byłyśmy w stanie przynajmniej zdobyć więcej punktów w tych częściach spotkania. Szkoda, że w ostatnim secie zeszło z nas powietrze, bo gdzieś tam wierzyłyśmy, że u siebie jesteśmy w stanie urwać Chemikowi przynajmniej punkt.

Giuseppe Cuccarini (trener Chemika Police): Był to dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny. Jako zespół spotkaliśmy się dopiero wczoraj, ponieważ mieliśmy czwórkę zawodniczek w polskiej reprezentacji i dwójkę w drużynie Serbii, czyli wcześniej nie miałem do dyspozycji aż sześciu podopiecznych. Udało mi się jednak porozmawiać z dziewczynami i one dzisiaj starały się zrobić wszystko jak najlepiej. Uważam, że zagrały naprawdę dobrze. Problem mieliśmy w pierwszym secie, bo rywalki prezentowały się bardzo dobrze, a my popełniliśmy chyba aż 11 błędów własnych.

Adam Grabowski (trener Beef Master Budowlanych Łódź): Przede wszystkim gratuluję wygranej. Nie wiem czy to jest progres czy nie, ale już z Impelem ugraliśmy seta, a teraz z Chemikiem powtórzyliśmy to osiągnięcie. Niestety nie daje nam to jeszcze punktów. Szkoda przede wszystkim drugiego seta, gdzie w błędach własnych było 8:2 na naszą niekorzyść. Gdyby ta statystyka była w drugą stronę to moglibyśmy pokusić się tu przynajmniej o jeden punkt. Nie udało się. Cały czas pracujemy nad tym, żeby te błędy wyeliminować. Jeżeli poprawimy się w tym zakresie to na pewno już w niedalekiej przyszłości zaczniemy punktować.