2011/2012

LM Mężczyzn
LM 13 14 LM
14.01 Asseco Resovia RZESZOW - Knack ROESELARE 3:1 ( 22:25, 25:17, 25:20, 25:18 )- Staty

14.01 Noliko MAASEIK - Diatec TRENTINO 1:3 ( 25:22, 15:25, 24:26, 18:25 )- Staty

15.01 TOURS VB - JASTRZEBSKI Wegiel 0:3 ( 16:25, 24:26, 19:25 )- Staty

16.01 BERLIN Recycling Volleys - Zenit KAZAN 0:3 (20:25, 22:25, 20:25) - Staty
16.01 Lube Banca Marche MACERATA - Copra Elior PIACENZA 3:0 (25:22, 25:21, 25:23) - Staty
16.01 Budvanska Rivijera BUDVA - Belogorie BELGOROD 2:3 (25:15, 24:26, 15:25, 25:19, 10:15) - Staty

CEV CUP

16.01 Generali UNTERHACHING - PGE Skra BELCHATOW 0:3 (27:29, 29:31, 17:25) - Staty
ksdani dnia 14/01/2014 · 211365 Komentarzy · 2743 Czytań · Drukuj

dyletant dnia 14/01/2014
obalanie mitów potęgi Eldorado, dzień pierwszy.
ksdani dnia 14/01/2014
od rana takie herezje...a wogle to jest co obalac?
hm faktycznie warto się zastanowić smiley
Lila dnia 14/01/2014
dyletant w swoim żywiole, poczekajmy do meczu smiley
misiek dnia 14/01/2014
Bez przesady, Resovia powinna pyknąć Belgów. Że słaba ZAKSA z słabiutkim Zagumnym w tym roku sobie z nimi nie poradziła to nie znaczy za dużo...Resovia powinna dać radę. smiley
poczatek 1:8..jaks sobie sovia nie radzi..delikatnie mowiac.
w oparach absurdu dnia 14/01/2014
Kto jest przedstawicielem Eldorado? smiley
dobrze, że Belgowie troche szwankują ze skutecznością, tak jest spokojna wygrana, ale bez kompromitacji gospodarzy, taki kompromis smiley
Edyta dnia 14/01/2014
Świat się kończy, Belgowie leją Polaków i Włochów smiley Trento przegrało pierwszego seta z Noliko.
Knack jeszcze nie przegrał w tym sezonie i liczę na podtrzymanie tej passy
Noliko po zmianie trenera, ostatnio tylko 3:2 w lidze, ale Trento potrafi z taką Weroną przegrać, więc każdy wynik możliwy
Knack odrabiać!
bo dobra, nie wygrali wszystkiego po 3:0 przecież smiley
Dwa podrażnione lwy wzięły się do roboty smiley

Forza Belgique! smiley
taa tak wyglada jakby ktos sie troszke wnerwil ..i dobrze
Dyletant powiem ci, że Verona spisuje się naprawdę dobrze w tym sezonie i wcale ich zwycięstwo mnie nie zdziwiło.
a parze Noliko wszystko jedno kto awansuje, bo i tak odpada z Biełgorodem
Jestem trochę nieogarnięta w tym sezonie, jak to jest ze złotym setem w fazie pucharowej? Liczą się duże punkty, tak? Czyli grają go tylko przy równej ilości dużych punktów? Wiem, że tak jest w Pucharze CEV, ale nie wiem czy i w LM.
Belgowie sami podają ręke smileysmiley
Edyta: wyniki meczow za punkty- 3:0 i 3:1= 3 pkt,
3:2 = 2 pkt, 2:3=1 pkt, 1:3 i 0:3 = 0 pkt.
Wygrales 1 mecz za 3pkt to w drugim mozesz przegrac za 2 czyli 2:3... Sety sie ine licza czyli Wgrasz 3:0 a przegrasz 1:3 = grasz zloty set
no no Konarski..Bravissimo
Jestem ciekawa, czy Swędrowski kiedykolwiek podnieci się tak na meczu Zaksy jak na Resovii. Mało się ob....sra.
Kultura gry po stronie Knack, ale skuteczność po stronie Sovii. Awans pozostaje sprawą otwartą. Jż tydzień temu martwiłem się złotym setem i przy tym pozostaję smiley
Trentino końcówkami ograło Noliko.
errare dnia 14/01/2014
Ufff... Mamy to!
Pierwszy set - Resovia wyszła jak zwykle - czyli - jak po swoje. Knack ja lekko zaskoczył, no ale generalnie to było tyle.
F E N O M E N A L N Y dziś Alek, ale to samo można powiedzieć o Veresu czy Konarskim.
Cichy bohater? Może nie tak cichy, ale jednak Ignaczak. Świetne obrony, a co robił z publiką - majstersztyk.
Teraz do pełni szczęścia brakuje tylko 2 setów. Liczę, że Reska wyjdzie naładowana, a - co pokazał dzisiejszy mecz, a raczej 3 sety - to wystarczy. Publika belgijska Roeselare nie poniesie, bo to nie to samo co na Podpromiu gdzie człowiek ma ochotę wybiec na boisko po udanej akcji ii dzielić się radością z chłopakami.
BRAWO!
no i trafił się najlepszy mecz Veresowi, 19 punktów, 71% w ataku
dyletant dnia 15/01/2014

Ciekawe kto zgarnie Zingela, patrzyłem jego średnią bloku na set 1,17 to jest klasa międzynarodowa. Ale faktycznie coś te Horsty i White'y grają a jak jeszcze Mitji siądzie zagrywka to już w ogóle.
errare dnia 15/01/2014
Veres dziś kapitalnie, momentami kończył też trudne piłki. Początek przespał, ale jestem dobrej myśli.
W końcu to pierwszy bardzo ważny mecz Resovi, a właśnie w takich spotkaniach poznaje się klasę zawodnika. O Alku nie wspominając.
Rousseaux kompletnie pogubił się ze zmianami, Henryk nie zawiódł, ale Hirtum i syn trenera odpowiednio 14 i 13%, to się nie mogło udać.
Reska bez zagrywki pogoniła lekko skrzydłowych smiley
No i strasznie pogubił się Fin, momentami Fabian wyglądał przy nim jak stara wyga, a to chyba nawet rówieśnicy
To jeszcze lepiej. Fajnie, że ryzykował, ale na krótkich zmianach Tichy też szybkie posyłał.
Gdyby tak Kosok nauczył się dogrywać piłki..
Lila dnia 15/01/2014
1:0 dla Eldorado, jak się z tym dyletancie czujesz? smiley
ksdani dnia 15/01/2014
Hendrik Tuerlinckx Knack Spodziewaliśmy sie bardzo trudnego spotkania i tak było. Zagraliśmy bardzo dobrze pierwszego seta, ale nie potrafiliśmy utrzymać tego poziomu do końca meczu, w rezultacie przegralismy 1:3
Akhrem ..zadowolony, ze zdolali sie podniesc po przegranym pierwszym secie. jestesmy o krok od plaoff 6 ale musimy zagrac jeszcze lepiej w rewanzu.
Kapitan drużyny i podstawowy atakujący Michał Łasko leczy kontuzję. Co z jego zdrowiem?

Lorenzo Bernardi: Michał został w Polsce, bo nie jest gotowy do gry. Drugi atakujący Mateusz Malinowski też ma problemy zdrowotne. Dopiero w dniu meczu zdecydujemy czy jest w stanie wystąpić przeciwko Tours VB. Delikatnie mówiąc sytuacja nie jest najlepsza. Być może znów będę musiał skorzystać z Nicolasa Marechala lub Tomasa Jarmoca, których awaryjnie przesunę na tę pozycję. Mamy jeszcze jeden trening, zdecydujemy w środę.

Bez atakującego da się walczyć w play-off Ligi Mistrzów?

Lorenzo Bernardi: Brak atakującego to dla nas spory problem, lecz ja nienawidzę szukania wymówek. Te osłabienia nie mogą być dla nas żadnym alibi. Mamy innych zawodników, którzy mogą wygrywać nawet bez atakujących. Najważniejsze, że walczymy. To mi się podoba

jak się z tym dyletancie czujesz
stawiam na 2:2 i rzuty karne smiley
Edyta dnia 15/01/2014
Wycieczki na razie wyglądają dość żałośnie. Jastrzębski bez atakującego robi co chce, no ale bądź co bądź różnica pomiędzy trzecią drużyną LNV a czwartą +ligi powinna być wyraźna.
w pierwszym secie byla za to drugi zaczyna sie nijako..
Dziwi mnie tak słaba gra Tours, momentami wyglądają jakby dziś rano mieli 1 wspólny trening.
Tours przynosi wstyd tym meczem solidnej francuskiej lidze. smiley
Trzeba przyznać, że Marechal odkąd zaczął grać, bardzo fajnie się prezentuje, cieszę się, że mogę sobie popatrzeć na takiego dobrego Francuza w naszej lidze smiley Przed sezonem pisałam, że to jest naprawdę bardzo dobrej klasy zawodnik, taki trochę słabszy Antiga, wszechstronny, dobrze wyszkolony i z dobrym atakiem. Ale miałam obawy, że po tych zdrowotnych pierepałkach będzie grał padakę, a tu proszę.

Jeszcze się okaże, że Ngapeth naprawdę będzie zdyskwalifikowany, a wtedy Marechal zapewne wróci do kadry, bo jest raczej pierwszy w kolejce (oby jednak ten scenariusz się nie sprawdził smiley )
No to nie będzie 2:2 a 3:1, ptoki zagrali koncertowo, nawet psując dużo zagrywek niepotrzebnie. Tours w ogóle nie przypominało dziś drużyny, która wygrała z Piacenzą 3:2 m.in z setem 25:13
Marechala i B.Geilera za Tuie i kogoś tam i mogą grać na 3 przyjmujących.
Jestem odrobine zawiedziona poziomem spotkania. Wiadomo, sercem za Ptokami, ale liczyłam, że to jednak będzie walka - jak np wczoraj - a nie mecz do jednej bramki. Cóż..
w bledach 26 do 31..2 liga
Maugrim dnia 16/01/2014
3:0 trochę za dużo błędów na zagrywce ale tak to generalnie nie ma się co czepiać. Teraz czekamy do wtorku i oby JW przypieczętowało awans smiley
Lila dnia 17/01/2014
Brawo Lube, świetny mecz Kurka w ataku.
dyletant dnia 17/01/2014
prawda, w ataku od tego sezonu masakruje niczym Korwin lewaków, tylko zastanawiam się czy można go nazwać przyjmującym, wydaje się że Macerata gra na 2 atakujących