2011/2012

Gości Online: 5

Czas na mężczyzn..
Puchar Polski Mężczyzn `14 W playoffach czołowe zespoły w ośmiu meczach straciły jednego seta. Miejmy nadzieję, że to się nie powtórzy w pucharze.
mecze będą transmitowane przez Polsat Sport.

Finał
14.45 Jastrzębski Węgiel - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1:3 (23:25, 25:18, 18:25, 17:25 )

Pófinał 15.03
14.45 Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:14, 25:23, 25:20) MVP: Kubiak
17.45 PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 ( 25:23, 21:25, 28:26, 23:25, 8:15) MVP: Wiśniewski

Ćwierćfinał
Asseco Resovia - AZS Częstochowa 3:0 ( 25:14, 25:21, 25:17 ) MVP: Achrem
Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel 1:3 (19:25, 17:25, 25:18, 18:25) MVP: Kubiak
Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 ( 12:25, 20:25, 22:25 )MVP: Kooy

ksdani dnia 13/03/2014
no i niestety 17:11...wiara w wyrownana walke zaczyna mnie opuszczac...
w trzecim secie: 3:0, 3:2...11:4.. szkoda czasu smiley
Malgorzata dnia 13/03/2014
Mam nadzieję, że Radom jeszcze trochę powalczy.
Alarm przeciwpożarowy .... hmmm.
I już odwołali alarm smiley.
llllll dnia 13/03/2014
Olsztyn pierwszy set dostał do 12. Szykuje się następny mecz z masą emocji, na trybunach pustki
Zaksa - Skra / lub Kielce/
Dzięki smiley (nawias był zbyteczny smiley)
dyletant dnia 13/03/2014
miał być półfinał, ale nie ma tego złego...mogę teraz bez żadnych zastrzeżeń pohejtować Stelmacha, bo i tak go nigdy nie lubiłem, ale była szansa na 2 półfinały, więc nie wypadało.
jerzyk_ dnia 14/03/2014
E tam Świder, smiley Zaksa gra dobrze, Zaksa gra swoje i nie ma się tu czego dziwić.
Natomiast to, że AZS Olsztyn gra taką padakę, to jest ździwko smiley
Buszek - którego nawet Edyta już wpychała do kadry, teraz gra tak kiepsko w przyjęciu i ataku oraz zagrywce i pod każdym innym względem że szok..smileysmileysmiley
Żurek który do tej pory jawił mi się jako jeden z lepszych młodych libero w PL, teraz potrafi w jednym meczu przyjąć kilkanaście piłek na drugą stronę.
Wszyscy grają poniżej swoich możliwości, a trener twierdzi że nadal wszyscy rzetelnie i ciężko pracują, więc skąd się bierze taki syf.... smileysmileysmiley
Edyta dnia 15/03/2014
Ładny łomot na razie... smiley Sovia nie wie co się dzieje.
Mam problem, komu w ogóle kibicować, bo każdy z "wielkiej czwórki" drażni mnie z innego powodu smiley Resovia z powodu nieznośnej megalomanii kibiców i zakochanego w niej Swędrowskiego (nawet Drzyzga bardziej powściąga emocje komentując jej mecze), JW z powodu alergii na Kubiaka, Skra bo to Skra, a Zaksa wiadomo...
W tej sytuacji jestem rozdrażniona, bo nie znoszę oglądać meczów bez zaangażowania.
Wiele się mówi w tym sezonie o problemach Zaksy, ale dla mnie jeszcze ciekawsza jest sytuacja Rzeszowa. Moim zdaniem "dwie równorzędne szóstki" to w siatkówce bzdura i jeśli Resovia przegra ten sezon to głównie z tego powodu.
Lila dnia 15/03/2014
Bardzo dobra gra JW, Kubiak i Łasko skuteczni w ataku, Mansy pozwala sobie na finezyjne zagrania, Wojtaszek robi swoje w obronie. Za to Resovia w tym pierwszym secie nie istniała.

Świetne wejście Pencheva, powinien zostać na trzeciego seta.

Nie wiem co robi Konarski na boisku, kompletnie niewidoczny, nie potrafi wziąć na siebie ciężaru gry, niezła zagrywka to za mało.
Edyto, to już nie kibicujesz ZAKSIE? smiley
Kibicuję. Ale się nie cieszę jak wygrywa. To skomplikowane smiley
Czy chodzi o sprawę z Rouzierem i Świdrem? O samego Świdra? Czy może o Boćka? Zaintrygowałaś mnie. smiley
Resovia nie ma argumentów by zagrozić JW. Spodziewałam się wyrównanego meczu, a Ptoki mają wszystko pod kontrolą, w dwóch setach dominowali, a Sovia statystowała.
Wczoraj widziałam w TV wypowiedź Kowala, który mówił, że jest przekonany, że oba mecze półfinałowe będą wyrównane. Tia. :x
Nie chce mi się rozwodzić na ten temat na forach.

Jastrzębski jest oczywiście w super formie (pokażcie mi kogoś, kto się tego spodziewał na początku sezonu, a nawet jeszcze w grudniu), ale mimo wszystko Sovia lekko się kompromituje.
ksdani dnia 15/03/2014
co tam sie dzialo bo swiatla nie mialem a wynik "lekko" zaskakujacy..tszczegolnie pierwszy set. Hmm..przylozyli i sovia juz sie ine podniosla czy co..
Shiba dnia 15/03/2014
Edyto jako kibicka Reski / nie kibic - fanatyk zresztą/powiem, że słowo lekko, którego użyłaś było zbyt miłe.smiley
ale pzrynajmniej w drugim meczu mamy na co popatrzec.. smiley
llllll dnia 15/03/2014
w końcu ładny mecz, w 4-ym secie zakasa praktycznie na kolanach a teraz prowadzi w piątym.

Godzik dnia 15/03/2014
Graty dla ZAKSY, szczerze już pogodziłem sie z porażką w 4 secie, brawo dla Boćka fajna zmiana.

Jutro nie nastawiam sie na zbyt wiele, JW zdecydowanym faworytem, ale to sport więc kto wie smiley
Alutka dnia 16/03/2014
JW faworytem - zgadza się. Oj będzie strasznie ciężko wygrać Zaksie. Co prawda grają coraz lepiej, ale obawiam się, że na Jastrzębie może nie starczyć.
Edyta dnia 16/03/2014
Kto tam mvp dostał? Mam nadzieję, że przynajmniej Kooy.
Maugrim dnia 16/03/2014
MVP dostał Guma
Pierwszy gorszy mecz JW od dawna szkoda że w finale. Gorsza gra skrzydłowych i brak przyjęcia. Pierwszy gorszy mecz Łaski a Kubiak w czwartym secie został wyłączony. Oby to nie była oznaka spadku formy. Teraz czas na LM i limit błędów został wyczerpany.
Gratulacje dla Zaksy. Byli w bardzo dobrej formie
Brawo Zaksa smiley.
w oparach absurdu dnia 16/03/2014
Gratulacje: dla Zaksy za Puchar, dla Pawła za MVP oraz dla Michała Kubiaka za całokształt smiley