5 Puerto Rico 5- 4
6 Cuba 5- 0
ksdani dnia 26/09/2014 · 211364 Komentarzy · 3445 Czytań · Drukuj

tirex dnia 27/09/2014
Jak widać z newsa polsat z transmisjami nie rozpieszcza.Mistrzostwa świata siatkówki kobiet można zobaczyć na Raisport nadawanym z Hotbirda,Sport1nadawany z Astry oraz Ntvspor nadawany z Turksata.Również można zobaczyć na dosyłach z Eutelsat 7A .Dziwne jest małe zainteresowanie krajów arabskich,bo do tej pory nie widziałem żadnej transmisji.Dubai sport zszedł na psy.Dla tych którzy chcieliby odbierać stabilnie program NTV spor dam radę ,antena musi być duża a nawet bardzo duża.Wszystkie te programy nie kodują sygnału bo podobno tam macki polsatu nie sięgają.
ksdani dnia 27/09/2014
Pierwszego seta Tunezja przegrywa z Chorwacja 6:25 a w drugim prowadzi 17:12..to sie nazywa...hmm..kurcze, CO TO JEST?
w oparach absurdu dnia 27/09/2014
Belgijki ilu kibiców mają smiley
Chorwacja przegrała seta z Tunezją, Verseci z Chorwatek wyciaga tak 30% , siatkarki z ligi włoskiej, tureckiej, rosyjskiej, azerskiej, a poziom zespołu jak .... smiley
Japonki trzymają kciuki za przeciwników Azerek, bo jest szansa, że nie wezmą ze soba przegranej do II rundy smiley
Belgia prowadziła 22-15 i straciła 6 punktów smiley
ale wygrała smiley
Belgijki za wczesnie "zeszly z boiska" smiley
MOze w serii o 17.00 cos sie bedzie dzialo..
jerzyk_ dnia 27/09/2014
Dziać na boisku to dopiero się zacznie od 2 rundy, jak się rozpocznie walka o pierwszą szóstkę.
Już na 99% wiadomo, że będą to Brazylijki, Chinki, Włoszki i Rosjanki. Duże prawdopodobieństwo jest także dla Japonek i Serbek i Amerykanek. Ktoś jednak musi odpaść. Kto to będzie ?
streaming Japonia - Portoryko

a jak inne to...

smiley i tyle i emocji..sie naoogladalem, ze ...
Diouf 6 serwisów i 4-4 na 10-4 smiley
i Brazylijki dostaly lanie w pierwszym secie..i mamy zmiany, weszla Gabi..w kazdym razie Turczynki o klase lepiej od meczu z Bulgaria. Dokladniej, lepiej w polu no i duuuzo lepiej w ataku smiley
Diouf bravissima, 16-9 smiley
25-17 dla Włoszek, lecę w tv oglądać jak Massimo Kanarki goni smiley
2-0 dla Turcji smiley, a juz wydawalo sie, ze Bra maja kontrole kiedy wyszly na prowadzenie w okolicach dwudziestki. Trzy kolejne bledy Dani spowodowaly nie tylko utrate przewagi ale i spora nerwowosc w ekipie. Naciskane Brazylijki gubily sie bardziej niz oczekiwalem smiley
Zaraz trzeci i zobaczymy czy Turcja utrzyma poziom szczegolnie w bloku i kontrach
no tak, zlamalem zasade zeby nie chwalic w czasie meczu..w trzecim Turczynki robia tyle bledow, ze latwiej policzyc dobre zagrania niz zle. Koszmarek jakis 7:16
Coz, z takim rozegraniem, tak zagubiona momentami Naz, Turcja szans nie miala.
ksdani dnia 28/09/2014
Wlochy, Dominikana, Niemcy, Chorwacja,
Brazylia, Serbia, Turcja, Bulgaria
Rosja, USA, Holandia
Chiny, Japonia, Azerbejdzan
te zespoly maja zapewniony awans do II rundy o dwa ostatnie miejsca beda walczyc w bezposrednich pojedynkach: Kazachstan - Tajlandia i Belgia - Portoryko.
Ocw Belgijki sa zdecydowanymi faworytkami ale to sport i nie mozna przekreslac szans zadnej ekipie smiley
pierwszy set zdecydowanie dla Chinek, od drugiego Japonki podniosly tempo i przeciwniczki nie zawsze potrfia nadazyc..set do 18. Zeng troche slabiej ale pewnie sie "obudzi", dobra gra Shinabe i Ebaty, niezle KImura ..
no i pochwalilem - konsekwencje sa "znane"..4:2 i 5:8
od tego moemnetu Chinki mialy ciagle 4-6 punktow przewagi aby w koncowce calkowiecie stanac..i set 217:25 dla Japonek. Dziwny set, gdyby nie "obraz" i kilka wymian do jakis tyali europejski z tymi seriami pkt
Swoja szosa to podzial A-D i B-C stworzy "potworka" w postaci grupy zlozonej z Brazyli, Rosji, Serbi, USA, Turcji..Bulgari a z drugiej strony Chiny, Wlochy i to wszystko.
To dopiero ustawienie "POD" gospodynie...
Szlenie wazne mecze przed nami
Brazil - Serbia
United States - Russia
z iloma punkatmi wejda?
Malgorzata dnia 28/09/2014
Ehhh, jak na razie to Rosjanki pokazują, że nic się u nich specjalnie nie zmieniło i obrona nadal nie jest ich najlepszą stroną smiley.
W tej akcji chyba Rosja chciała mi zrobić na złość i zaczęła dobrze bronić smiley.
ale emocje sa i poziom tez dobry..tylko to przyjecie Rosjanek czasami lezy i kwiczy w dodatku ludzkim glosem
kOszelewa znowu przyjecie w krzaki i 20:16..ups nastepne na druga strone i 21:16..i nastepne i 22:16..a co ja bede za liczydlo robil..
U Amerykanek to przyjęcie też jakieś świetne nie jest, ale na tle przyjęcia Rosjanek to wygląda jakby cały czas było perfekcyjne.
Brawo ju es ej
u Rosjanek jest "normalny" balagan. Proste przebite pilki sprawiaja tyle problemow, ze starch sie bac
Ale fatalna końcówka z jednej i drugiej strony. W sumie największe gwiazdy zawodzą, Gamova gra jakoś bojaźliwie, a Jordan w decydujących momentach też błędy popełniała.
Dominikana wygrywa 2:1? Może powinnam przerzucić się na inne spotkanie.
haha tez o tym pomyslalem smiley
link do Wlochy - Dominikana 24:16 i zaraz TB czyli to co lubimy najbardziej smiley
Jeśli Rosja, która gra dzisiaj bez przyjęcia, bez obrony i bez środka, wygra jeszcze w tym meczu seta, to chyba kompletnie stracę wiarę w Amerykanki.
i Starcewa i Glass tez sporo maja na sumieniu ( szczegolnie ta druga).
Hill kolejny raz ma farta heh
Może powinnam raczej napisać, jeśli Kosheleva, wygra jeszcze seta w tym meczu, to kompletnie stracę wiarę w Amerykanki smiley.
Czasami mam wrażenie, że Rosjanki biegną do piłek w zwolnionym tempie.
Jak na razie to żadna z tych ekip (Rosja-USA) nie wygląda mi na drużynę na medal.
ksdani dnia 29/09/2014
Rosjanki przegraly dzieki kolczowi. Juz poprzednik zaczal wprowadzac do ich gry obrone, szybsza gre i nizsze zawodniczki. NIby bylo to kontynuowane alew wlasnie mielismy przyklad cofania w rozwoju. Moze wczesniej stawianie na Koszelewa i Gonczarowa oraz sporo atakow z wysokich bylo widoczne ale przynajmniej srodkiem tez grano a dzisiaj to jakis koszmar. Kolcz spowodowal "dowolanie" Gamowej chyba z powodu dosc slabej gry Gonaczarowej i moze chcial miec "odejscie" w ataku tylko przy okazji zupelnie sie pogubil. Dzisiaj zamiast dac grac Kosianenko to trzymal swiecowa Startseva, zamiast zdejmowac z drugiej lini Koszelewa to raz to robil a dwa razy nie i przeciwniczki kasowaly ja zagrywka. Ile punktow na niej zrobily Amerykanki to groza. Moze by tak w koncu i nasi wschodni sasiedzi nauczyli sie liczyc.

Tak sobie pisze ale..dzisiaj u Rosjanek dobrze zagrala Pasynkowa a u Amerykanek - Murphy.

Zaraz sobie popatzre na NIemki i ich kolejna wpadke.. .

Vandesteene zaczela w koncu atakowac i byla najskuteczniejsza zawodniczka Belgijek chociaz wiecej punktow zdobyla Van Hecke ale z taka sobie skutecznoscia..slabo Leys..