2011/2012

LM Mężczyzn - k2
LM CEV 17.11 Tomis Konstancja - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (20:25, 19:25, 21:25)- Link
17.11 Biełogorje Biełgorod - Berlin Recycling Volleys 3:0 (25:18, 25:17, 26:24)- Link
17.11 Arkas Izmir - Marek Union-Ivkoni Dupnica 3:1 (25:17, 21:25, 25:22, 25:18)- Link

18.11 Zenit Kazań - Budvanska Rivijera Budva 3:0 (25:20, 25:15, 25:19)- Link
18.11 PGE Skra Bełchatów - Cucine Lube Civitanova 1:3 (28:30, 25:18, 21:25, 20:25)- Link
18.11 Halkbank Ankara - Hypo Tirol Innsbruck 3:2 (23:25, 25:21, 30:32, 25:21, 15:120- Link

llllll dnia 18/11/2015
szkoda pierwszego seta skrzaty dogoniły lecz niestety.
Winiar pojawił się na boisku
Sędziowie po gospodarsku kolejny raz
po 1 ,Lube kłopoty na rozegraniu, w związku z czym dobrze wygląda nasz blok
cytat z Drzyzgi ..." cieszą się Włosi że zdobyli pkt, ale żaden z nich się nie cieszy "... smiley
Drzyzga nie gani (za nasza) obrone nogą, nagle nie przeszkadza mu? pewnie dlatego iż milinkovica już skreślił a tu przebudzenie starego miśka smiley
do bodajże po 19 równo, niestety na koniec odjechali nam. Blok --do dej pory zdecydowana przewaga po naszej stronie , teraz na koniec 3 ataki zablokowane.
Drzyzga dziś pod kreską , dawno tak słabo mu nie szło, a szkoda
ksdani dnia 18/11/2015
taaa koncowka 3 parti to moze czlowiekowi "uraz" zostawic..az strach ogladac nastepna...
Marcel w miejsce mańka 8:10 było 7:4
Marcel 3 pkt pod rząd w tym dwa asy 12:14
panowie pobudka co jest !!!!!??? po kontuzji grebennikowa myśleliście iż set na stojąco da się wygrać, połowa naszego składu wymieniona
18:21
spotkanie przegrane na własne życzenie, nagle gubimy dobre rozegranie, blok, libero przestaje grać,
ehh
coz kicha///
jerzyk_ dnia 18/11/2015
Też takie odniosłem wrażenie, że skrzakom po zdjęciu Grebennikowa odechciało się grać. Zamiast wykorzystać sytuację, to oni posnęli na boisku. smiley
dyletant dnia 19/11/2015
w końcu zagrał Cebulj, po którym sobie sporo obiecuję i choć zagrał delikatnie mówiąc średnio to jednak wygrałkluczowego trzeciego seta, skończył 2 trudne ataki i zablokował Wlazłego
A propos Skra nie mogła tego wygrać bez atakującego, który nie dostał zmiany wcześniej tylko dlatego, że świetnie...blokował

brak challengu to kompromitacja, w drugim secie była taka drukarnia, że się Włochom grać odechciało w połowie seta. Nie wyobrażam sobie fazy play off bez tej usługi
Wraca Ngapeth, jak Lotos zagra jak ze Skrą to nie ma szans na seta
llllll dnia 19/11/2015
Cebulij akurat zagrał słabo, podobnie jak do pewnego momentu spotkania grał Christenesen. Nie ma co owijać w bawełnę -cytat ..." zgrał delikatnie mówiąc średnio"..., to że wyszło mu kilka akcji nie zmienia obrazu.
Zastanawia mnie nagła niemoc Bełchatowa - jakby im prąd nagle odcięli za długi
słabo to zagrał kosmita, on jest 6 razy zablokowany, ale w sumie w 3 meczach, to jego norma smiley
Nie no, ale taki gwiazdozbiór, a co oni by zrobili bez jednego KubańczykoWłocha...

Resovia traci Schopsa i Nowakowskiego, jak widać 6 przyjmujących to jeszcze nie jest rozwiązanie
słabszy mecz mecz,, co nie znaczy iż zagrał gorzej niż 23 letni (podkreślam wiek - nie nastoletni gracz) Słoweniec.
zaraz zacznie się mecz Gdańska obaczym co bedzie
P.S. 6 czap -- taka jest siła PLS, czy jak to tam było.
mało tego mamy takich atakujących iż sa najlepiej blokującymi -- uff jest power
15:10 Ngapeth jest wszędzie - serwis, atak, obrona , blok
1:0 jedyny pozytywny aspekt naszej gry to zagrywka Troy`a
2:0 szkoda straconej szansy niestety tak jak w dniu wczorajszym ponownie "gospodarskie sędziowanie"
Komentatorzy nie maja dobrych dni,
ksdani dnia 19/11/2015
Szkoda Grzyba..
sam mecz w naszym wykonaniu jaks taki balaganiarski - szczegolnie 3 set to kicha..
tak się pomału odradza serie a

A jeżeli mnie statystyki nie mylą, to środkowy Lennika Colson zdobył dziś 24 punkty, niezła rozrzutność Depestele, który posłał mu 30(!) piłek a drugiemu środkowemu 7 smiley
mam nadzieję, że Franek wróci na turniej w Berlinie, niech Belgowie rzucą wszystkie siły jakie mają, jeśli chcą o czymkolwiek myśleć
pomalu? delkatny sie zrobiles smiley
a co do Cebulaka to zdaje się w ogóle jego pierwszy mecz, w lidze go jeszcze nie widziałem, dajmy mu czas, chłopak ma potencjał i Żenię, który go pilnuje przy flotach, wolę żeby on grał niż półlibero \Parodi, bo wtedy gra Lube nie jest tak uproszczona
dani no bo to dopiero początek, zobaczymy jak wpadną na Rosjan, jak już pisałem sporo sobie obiecuję po tym sezonie, bo oprócz ekip z LM są bardzo mocne Perugia, Verona a nawet mój czarny koń czyli Molfetta. oglądałem w miarę możliwości każdy transmitowany mecz serie a i były to wyrównane spotkania
jerzyk_ dnia 19/11/2015
Szkoda mi Lotosu, bo mieli szansę przynajmniej na jednego seta. smileysmiley
W Łodzi sędziowie się mylili, ale we Włoszech sędziowie nic nie lepsi, może nawet mylili się częściej niż w Łodzi. Drukowanie widać stało się modne, a wobec braku systemu challenge, uchodzi zupełnie bezkarnie. smiley
realista_pzps dnia 20/11/2015
W Lidze Mistrzów nie będzie systemu challenge w fazie grupowej dopóki będą grały w niej prowincjonalne drużyny które nie potrafią go zainstalować we własnej hali. Bo jeśli ma wejść ten przepis to musi obowiązywać w całych rozgrywkach. Pewnie to się zmieni dopiero po reorganizacji rozgrywek.