2011/2012

23 kolejka +L
Plus Liga Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel 3:1 (25:19, 20:25,36:34, 25:16)- Link
16.03 Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (23:25, 17:25, 17:25)- Link
18.03 Cerrad Czarni Radom – LOTOS Trefl Gdańsk 3:1 (25:16, 27:25, 23:25, 25:22)- Link
19.03 Effector Kielce – AZS Częstochowa 2:3 (25:23, 18:25, 10:25, 25:23, 12:15)- Link
19.03 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:21, 25:17, 25:22)- Link
20.03 AZS Politechnika Warszawska – PGE Skra Bełchatów 1:3 (21:25, 24:26, 25:17, 23:25)- Link
21.03 MKS Banimex Będzin – BBTS Bielsko-Biała 0:3 (25:27, 23:25, 23:25)
ksdani dnia 16/03/2016 · 211364 Komentarzy · 2101 Czytań · Drukuj

llllll dnia 16/03/2016
To co Olsztyn ogrywa Reske smiley
he he dobre Iglo Arena w Olsztynie smiley
nie dosłyszałem kto miał grac w Olsztynie ale włoska federacja się nie zgodziła?
ksdani dnia 16/03/2016
teraz to juz troszke pozno ale rozne rzeczy sie dzialy w +L
dyletant dnia 17/03/2016
Dramat, Resovia nic wielkiego nie grała, ale jej atakujący nie zagrał na 13%, niesamowicie nas \Belg załatwił, prawie jak Ananiew smiley
"he he dobre Iglo Arena w Olsztynie" bzdura, siedziałem w koszulce i było mi cholernie ciepło smiley
ksdani dnia 18/03/2016
ja sie gra jednym (powiedzmy, ze wyleczonym) zawodnikiem w ataku to roznie bywa.. .
Wygraja na wyjezdzie - to tak, dla jaj (jak to Indyki).. smiley
2-0 dla Czarnych i po 12 w 3 secie.. a co tam, juz sie przyzwyczailem do takich wynikow smiley
juz 2-1 ale w 4 18:13... ups 18:14..
llllll dnia 18/03/2016
Dyletant wiem iż nie było zimno, ktoś ze znajomych był na meczu i wcale nie kibicował gospodarzom. Połowa marca i temp na +. Założenie -tak samo połowa marca tylko dwa lub 3 lata temu ( rok w którym w czasie Wielkanocy na podwórku stał bałwanek - trochę mierny i brudny ale był), w połowie marca było w granicach -15 stopni.
Nazwa Iglo Irena z jajem i na śmichu, pewnie się przyjmie w środowisku, zresztą sam tam kiedyś siedziałem w kurtce niczym na meczu hokeja. Nie ma się o co obrażać
w czwartym Gdańsk prawie dogonił Czarnych 18:17
18:17... 20:17..
jesli wygraja za 3 wskocza na 4 miejsce w tabeli ..
Pa Pa wałka o finał poszła w ...., kłania się brak zmienników szczególnie w tak nietypowym sezonie jak obecny. Nic dwa razy się nie zdarza i taki fuks jak w ub sezonie nie miał się praktycznie prawa powtórzyć. Dołek , tyle szans w ostatnim czasie nie wykorzystanych
jerzyk_ dnia 18/03/2016
"Iglo Arena Olsztyn" - ta nazwa wzięła się nie tylko z ujemnych temperatur, ale także z kształtu hali, która pokryta jest białą blachą i jak żywo przypomina z wyglądu iglo.
Jest już projekt przebudowy hali, ale kształt ma być zachowany. Hala ma otrzymać nową wentylację, ogrzewanie łącznie z izolacją, oraz dodatkową ilość miejsc, oraz dodatkowe boisko treningowe i nowoczesne szatnie. Po przebudowie będzie całkiem przyjemnie i z pewnością nie będzie zimno smiley smiley
realista_pzps dnia 20/03/2016
W takim mieście jak Warszawa gdzie rządzi Legia trudno jest zagonić kibiców na inny mecz niż piłka nożna . Ale raz do roku gdy do Warszawy przyjeżdża Skra to mamy na Torwarze święto siatkówki i komplet 6000 widzów. Warszawa dziś znowu pokazała, jak kocha Skrę.
Jeszcze kamyczek do ogródka regulaminu Plus Ligi. Mamy kuriozalną sytuację w której Skra - drużyna która ma 3 zwycięstwa więcej od Resovii jest w tabeli niżej od od niej bo jest gorsza o ułamek seta. To gramy na mecze czy na sety ? Na wszystkich turniejach FIVB liczy się przede wszystkim liczba wygranych meczów.
To cała Polska kocha Skrę, ba nie bójmy się powiedzieć cała Galaktyka kocha Skrę.
Skrzaki jeżeli nie wejda do dwójki sami sobie winni- tyle w temacie
Pewnie, ze winni. Powinni taktycznie odpuścić mecze z Zenitem tak jak Lotos. A oni głupi wygrali z Turkami a teraz jeszcze chcą wyeliminować Zenit
Tu akurat zgadzam sie z Realnym : liczba zwyciestw powinna decydowac
Realnemu jakoś jeszcze nie tak dawno regulamin nie przeszkadzał a teraz płacze. Zaledwie kilka tygodni temu pisał o wielkiej skrze i dołującej resce, czyżby wizyta w Olsztynie zaszkodziłą?
jerzyk_ dnia 20/03/2016
Co to za głupie gadki o regulaminie ?
Regulamin, jaki jest, to jest. Jest on znany wszystkim klubom i kibicom w wszelkiemu pospólstwu jeszcze przed rozpoczęciem ligi. Gadanie, że powinno się bardziej liczyć to czy tamto, z logicznego punktu widzenia jest zupełnie bez sensu. Może, od razu za dotychczasowe zasługi, przez najbliższe 10 albo 100 lat skra będzie miała tytuł MP, a reszta będzie się biła o miejsce drugie i trzecie. smiley
A z mojego punktu widzenia regulamin powinien być taki, że bez względu na to ile punktów w secie zdobędzie drużyna przeciwna sety powinien wygrywać AZS Olsztyn. smileysmileysmiley
To jest dopiero właściwy regulamin. smileysmileysmiley
realista_pzps dnia 21/03/2016
To nie są głupie gadki.....głupie gadki to są twoje. Regulamin Plus Ligi powinien być dostosowany do tego który obowiązuje w FIVB. Oczywiście, że skoro regulamin taki jest jaki jest to każdy będzie go respektował nawet jak jest głupi. Bo prawo to jest prawo. Ale należy o tym mówić żeby po sezonie został dostosowany do zaleceń FIVB. Moje zdanie nie jest odosobnione. http://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/588347/belchatowianie-oburzeni-na-system-plusligi-to-jest-sprzeczne-z-idea-sportu
llllll dnia 21/03/2016
Skoro masz kłopoty z czytaniem i zrozumieniem to:
dlaczego jeszcze nie dawno jakoś nie miałeś zastrzeżeń do regulaminu? Jak skara wygrywała to było cacy, a teraz jak na własne życzenie ( zbyt krótka i słaba ławka przygotowana na tak nietypowy sezon) przegrywa to jest be. nasuwa się skojarzenie trzy-latka z piaskownicy któremu nagle ktoś zabiera wiaderko i łopatkę.
Falasca niech kolejny raz nie płacze tylko zbiera d.. w troki i walczy, druga ewentualność przyzna się otwarcie do błędów popełnionych w trakcie sezonu odnośnie przygotowania zespołu.
ksdani dnia 21/03/2016
najglupsze co mozna zrobic lub inaczej jak trener szkodzi wlasnemu zespolowi.. przyklad z trwajacego wlasnie 3 seta banimexu z bbts.. gospodarze po dwoch przegranych setach w 3 maja 18:16 po ASIE Pawlinskiego i.. i trener gospodarzy kaze czekac serwujacemu bo postanowil zrobic podwojna zmiane... po przerwie serwis w pol siatki.. i zaraz as ale gosci..