2011/2012

Turniej kwalifikacyjny do MEJ 2016
Juniorki Skład reprezentacji Polski juniorek na turniej kwalifikacyjny do ME w Serbii (III runda 7-9.07):
Repra jest oparta na uczennicach SMS.. .

Rozgrywające: Agata Michalewicz, Julia Nowicka
Atakujące: Martyna Łukasik, Weronika Sobiczewska
Środkowe: Kinga Różyńska, Martyna Świrad, Łucja Laskowska
Przyjmujące: Monika Fedusio, Zuzanna Górecka, Natalia Murek, Aleksandra Rasińska

Polska - Finlandia 3:1 (25:20, 25:21, 19:25, 25:17) - Link
Serbia - Czechy 3:1 (25:14. 25:19, 18:25, 25:11)

08.07
Polska - Czechy 3:0 (25:21, 25:17, 25:19)- Link
Finlandia - Serbia 0:3 (11:25, 17:25, 15:25)

09.07
Czechy - Finlandia 0:3 (13:25, 21:25, 25:27)
Polska - Serbia 1:3 (22:25, 25:18, 14:25, 13:25) - transmisja w necie: Link

Laola: Link
CEV wyniki-staty: Link
ksdani dnia 06/07/2016 · 211364 Komentarzy · 2138 Czytań · Drukuj

ksdani dnia 06/07/2016

Sparing:

Polska - Słowacja 3:2 (25:18, 25:16, 25:27, 25:12, 14:25)

Julia Nowicka (5 pkt), Martyna Łukasik (18), Kinga Różyńska (12), Martyna Świrad (9), Monika Fedusio (7), Natalia Murek (21), Maria Stenzel (L).
Następnie do gry wchodziły pozostałe zawodniczki.

Trenerzy umówili się na rozegranie pięciu setów.
Sparing:

POlska - Słowacja 4:1 (25:22, 26:24, 22:25, 25:22, 25:13)

Julia Nowicka (3), Martyna Łukasik (12), Kinga Różyńska (8), Martyna Świrad (18), Zuzanna Górecka (2), Natalia Murek (5), Maria Stenzel (L). Na zmiany wchodziły wszystkie pozostałe zawodniczki.
tirex dnia 06/07/2016
Transmisje na laoli
No wiesz... teraz musialem podac link i kazdy bedzie mogl sobie popatzrec a mnie bedzie mulic... ehh dola moja ciezka jeZd..
ksdani dnia 07/07/2016
1 set z Finkami grany skladem: Nowicka, Murek, Gorecka, Lukasik, Swirad, Rozynska, Stenzel
slabiutka skutecznosc niemal wszystkich zawodniczek..
na podwojna Michalewicz z Rasinska
Waldi dnia 07/07/2016
No i eksperymenty Popika odbiły się czkawką. Obym nie był złym prorokiem, ale ten set może zadecydować o odpadnięciu z mistrzostw.
zgadza sie... prawde mowiac stad moja przerwa w komentowaniu spotkania... nie przeklinam ( publicznie)... tfu tfu
dla tych co nie interesuja sie "az tak".. awasuja zwyciezcy grup plus jedna z drugiego miejsc z najlepszym bilansem...
jerzyk_ dnia 08/07/2016
Pod okiem Jacka Nawrockiego, w Szczyrku, trenuje też kadra pań do 22 lat.

rozgrywające:
Paulina Bałdyga, Alicja Grabka

atakujące:
Ewa Bimkiewicz, Monika Bociek, Małgorzata Jasek, Malwina Smarzek

przyjmujące:
Magdalena Damaske, Martyna Grajber, Aleksandra Gromadowska, Klaudia Grzelak, Julia Twardowska

środkowe:
Kornelia Moskwa, Małgorzata Śmieszek, Marta Ziółkowska

libero:
Adriana Adamek
ksdani dnia 08/07/2016
hmm 2 set zaczal sie od 0:3 ... 3 set zaczynamy od 1:4..
jerzyk_ dnia 09/07/2016
W sąsiedniej grupie oba mecze zakończyły się wynikiem 3:1, zatem jeżeli dziś w meczu Serbia - Polska padnie wynik 3:2 dla którejkolwiek ze stron, to obie ekipy Polska i Serbia jadą na Mistrzostwa Europy. smileysmiley
ksdani dnia 09/07/2016
nie calkiem... w naszej grupie tez pierwsze 2 mecze to wyniki 3:1... jesli Niemcy i Slowenia dzisiaj beda miec 3:2, 2:3 a jutro wygraja swoje mecze 3:0 to bedziemy liczyc male pkt.
"Najprosciej" wygrac dzisiaj z Serbkami i juz smiley .. tfu tfu
Niemcy - SLowenia jest po jeden w setach ale jaki rozrzut .. 18:25, 25:12 smiley
o skladzie nie bede pisal, tutaj :
Waldi dnia 10/07/2016
Teraz trzeba trzymać kciuki aby Słowenia wygrała z Chorwacją najlepiej 3:1 lub żeby był piąty set, wtedy bez względu na wynik Polki awansują.
ksdani dnia 10/07/2016
Chorwatki maja sety 4:3 a Slowenki 4:4.. czyli.. tfu tfu
jerzyk_ dnia 10/07/2016
No to w zasadzie mamy pozamiatane. smiley
Awans wywalczyły: Serbki, Chorwatki i Niemki.
Jakoś specjalnie mnie, to nie dziwi, dwa lata centralnego szkolenia w Szczyrku to stanowczo zbyt mało na silne Serbki, które wprawdzie centralnego szkolenia nie mają, ale mają dobrych trenerów w klubach i to im stanowczo wystarcza, aby zlać takie Polki po kilku tygodniach zgrupowania. Takie życie. smileysmileysmiley
Ciekawi mnie jeszcze jak się spiszą ich starsze koleżanki pod wodzą naszego nowego geniusza siatkówki kobiecej. smiley Niedługo one będą walczyć o awans.
taa... Slowneki przegraly w zasadzie bez podjecia walki.. do 22, do 10 i do 14.. masakra
o jakosaci przygotowania naszych zawodniczek swiadcza wahania formy dziewczyn. Co mecz to zgaduj zgadula.

Jureczek: wez nie strasz ludzi ( czyli mnie).. wystarczy chyba, ze musze szybko komentarze przewijac zeby nie widziec poczatkiu ze skladem... "Pod okiem Jacka Nawrockiego...".. zimno sie robi i drgawkami grozi
He he, następny mistrz treningu Popik pokazał swój warsztat.
Jakimś dziwnym trafem odkąd stery w SMS-ie objął Wagner i poobsadzał stanowiska kolegami, reprezentacje nie mogą zakwalifikować się na żadne mistrzostwa. Dziady leśne z PZPS-u, pobudka!!!