2011/2012

OL - 15. kolejka
Orlen Liga 07.01 Tauron MKS Dąbrowa G. - KSZO Ostrowiec 3:1 (20:25, 29:27, 25:22, 25:19)
07.01 Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (19:25, 19:25, 25:19, 16:25)
07.01 Chemik Police - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:1 (25:10, 26:24, 22:25, 25:19)
08.01 Impel Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:21, 28:26, 25:18)
09.01 Giacomini Budowlani Toruń - BKS PROFI CREDIT B-B 3:2 (20:25, 25:21, 25:17, 21:25, 15:12)
07.02 Legionovia Legionowo - Polski Cukier Muszynianka 18:00
22.03 Enea PTPS Piła - Atom Trefl Sopot 18:00
Alutka dnia 06/01/2017 · 211365 Komentarzy · 1585 Czytań · Drukuj

ksdani dnia 07/01/2017
1 przegrany przez dabrowki w 2- 20:10 dla gospodyn i.. i... i 20:17... szok smiley smiley
w koncu weszla Kinga za... Kaliszuk.. 23:22...
Horka znowu w aut i po 23... 23:24.. kurcze mialy w gorze ale Sciurka atakuje w aut..
z 20:10 n 23:24 to trzeba potrafic
KSZO gra bez zmienniczek w polu.. skoro Kapturska konczy w 2 secie 4 na 19 atakow czyli ma 21%, w 3 secie 1 na 14 ..7% i gra!
Nie ma znaczenia ile wysilku wloza w gre, wystarczy niedyspozycja jednej z podstawowej zeby przegrywac...

W Dabrowie nie jest wiele lepiej skoro Kaliszuk dostaje 57 pilek do ataku a nie grala calego meczu bo trener ja zdjal... ale rozegranie heh
Zen dnia 08/01/2017
Porażka budowlanych mega sensacją. Chemik przed meczem w LM wypadł blado. Mariola ostatnio nie grała co było widać. Pozytywnie gra Malwiny. Agnieszka nadal szuka formy a Kasia pokazała jak grać. Aśka to jednak nie Maja. Trener nie umie zcementować drużyny. Oby forma rosła bo inaczej będzie klapa.
ksdani dnia 09/01/2017
Dlugimi kawalami meczu Palacanki wcale nie graly gorzej od Chemiczek to mnie nachodza czarne mysli jesli chodzi o LM...
ufff.. 1 set dla Bielszcznek a drugi wprost przeciwpołożnie..

co sie dzieje z Mucha w przyjeciu.. tak zle jak w 2 secie chyba nigdy nie bylo. Wyciera cigle nosa bo preziebiona ale pz to byla jej "sila" zawsze miala dryg do odbioru a w bks ostatnio stalo sie to jej najslabszym elementem
BKS bez rozegrania.. gra 90% lewym, czasem szosta i to w zasadzie wszystko...
Moze ponien ktos podpowiedziec nowemu trenerowi zeby wzial sypaczke z ML lub juniorek?

17:16...25:17.. co tu dodać?
hmmm set 4
1:7... 8:7.. taaa
Zen dnia 09/01/2017
Ostatnie drużyny tabeli a mecz ciekawy. Pozycja BKS w tabeli przy takim składzie duży minus. Mariusz dał ciała a czy nowy trener to pozbiera? Toruń też ma skład dość solidny a gra bez efektów. Myślę, że te drużyny powinny awansować w tabeli.
Mikyskova 46 atakow, 15 sk , 33%
Staniucha 46 atakow, 15 sk, 33%, pz 27
Mucha 43 ataki, 15 sk, 35%, pz 48.. Wojtowicz 16 pz

Moskwa 12 stakow, Trojan 7 atakow, Perlinska 4 = 23 ataki srodkowych w 5 setach
Waldi dnia 10/01/2017
Dlaczego ciągle Gryka jest ogrywana? Z tej mąki chleba nie będzie.
ksdani dnia 10/01/2017
Impelki kontynuują zwycięską passę

Impel Wrocław wygrywa kolejny mecz! Tym razem w ramach 15. kolejki Orlen Ligi r11; wrocławianki pokonały ŁKS Commercecon Łódź. Zwycięstwo za 3 punkty pozwoliło na umocnienie się na pozycji wicelidera tabeli.

Zespół z Łodzi nie był łatwym rywalem. W składzie drużyny można znaleźć takie siatkarki jak Izabela Kowalińska, Katarzyna Sielicka, czy Krystyna Strasz. To gwarantowało, że niedzielne spotkanie będzie stało na wysokim poziomie.

Wyrównane były dwa pierwsze sety. Oba zespoły popisywały się mocnymi atakami, a także niesamowitą grą w obronie. W polu serwisowym kolejne atomowe serwisy posyłała Micha Hancock, wprawiając w zdziwienie nie tylko kibiców zgromadzonych w hali Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach, ale także rywalki.

Po raz kolejny Agata Sawicka zapewniła dobre przyjęcie, co przełożyło się na atak pozostałych Impelek. 14 punktów tym elementem zdobyła kapitan Impelek r11; Joanna Kaczor, która została wybrana najlepszą siatkarką spotkania. Warto też zwrócić uwagę na kolejny wspaniały wynik Agnieszki Kąkolewskiej r11; w trzysetowym spotkaniu zdobyła aż 8 punktowych bloków.

Zwycięstwo Impelek umocniło zespół ze stolicy Dolnego Śląska na pozycji wicelidera tabeli Orlen Ligi. Było to szóste z rzędu zwycięstwo Impelek za trzy punkty, w tym piąte bez straty seta. Po meczu wrocławianki nie ukrywały radości z wygranej i faktu, że znów pokazały swoją dobrą grę.

Najbliższe spotkanie wrocławianki rozegrają w Bielsku r11; Białej. 13 stycznia o 20:15 zmierzą się z miejscowym BKSem. Kolejny domowy mecz odbędzie się 18 stycznia o 18:00 w Jelczu r11; Laskowicach. Będzie to pierwsze spotkanie w ramach Pucharu Polski. Bilety dostępne na kupbilet.pl oraz w punktach stacjonarnych r11; STS i EMPiK.
kobiety sa "okropne" ( albo Palacanki takie mocne?) i Chemiczki zlaly telekom do zera i badz tu madry i pisz... wiersze smiley