Zarejestrowanch Uzytkowników: 416
Najnowszy Użytkownik: Marleen
Play-off i play-out 16/17
Orlen Liga Półfinały

03.04 Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police 0:3 (24:26, 18:25, 20:25)- Link - kom. klubu po meczu w newsie

04.04 Grot Budowlani Łódź - Impel Wrocław (18:25, 25:22, 25:20, 25:22)- Zapow. w kom.- Link

08.04 Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:10, 25:17 ,25:19) zapow. w kom.
10.04 Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź 2:3 (22:25, 25:9, 25:18, 22:25, 10:15)
o miejsce 5
30.03 ŁKS Commercecon Łódź - Tauron MKS Dąbrowa G. 0:3 (19:25, 21:25, 17:25)- Staty
07.04 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:16, 25:18, 25:21) Tauron MKS m. 5, ŁKS m. 6
o 7 miejsce
03.04 Giacomini Budowlani Toruń - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (22:25, 22:25, 25:19, 25:23, 15:10)- Link
09.04 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Giacomini Budowlani Toruń 3:2 (28:30, 25:22, 25:21, 20:25, 15:11) - złoty set: 15:12- BKS 7 m. Giacomini 8 m. - Link
o 9 miejsce
02.04 Atom Trefl Sopot - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:2 (25:15, 18:25, 15:25, 25:19, 15:11)
08.04 Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Atom Trefl Sopot 1:3 (11:25, 25:17, 23:25, 13:25)- Link - Atom 9m, Mineralne 10
o 11 miejsce
03.04 KS Pałac Bydgoszcz - ENEA PTPS Piła 1:3 (25:16, 22:25, 19:25, 20:25)- Link
07.04 ENEA PTPS Piła - KS Pałac Bydgoszcz 2:3 (25:21, 25:19, 20:25, 24:26, 12:15)- Link - Pilanki 11, Palac 12 m.
o miejsce 13
02.04 Legionovia Legionowo - KSZO Ostrowiec 3:1 (26:24, 20:25, 25:18, 25:16)
08.04 KSZO Ostrowiec - Legionovia Legionowo 3:0 (25:22, 28:26, 25:18)- złoty set: 13:15 - Legionovia 13 m, KSZO 14 m.
ksdani dnia 28/03/2017 · 211364 Komentarzy · 2374 Czytań · Drukuj

ksdani dnia 28/03/2017
Swoja szosa to patrzac na pary walczace o poszczegolne miejsca ... jeden beniaminek gra o 5 miesce a drugi o 7.. CZYLI... CZYLI niezaleznie od wyniku i tak zostawili za soba 6 "zasiedzialych" zespolow OL.. podobno 1 liga jest slaba...

Ciekawe: jak Wisla wejdzie to mozemy byc swiadkami ciekawych rzeczy w OL.. poziom sie podniesie..
---
Kinga zaczela BRONIC .. niesamowite.. cwiczy- bo trener na nia krzyczy... ( tak powiedziala)
(aa chidzi o Hatale ocw smiley )

najtrudniejsze mecze przed Wislaczkami --- Proxima... taa
ksdani dnia 30/03/2017
1 mecz paloffow ..1 set... gospodnie ze slabym pz i skutecznoscia..
szybkie 3:0 dla Dabrowek, mvp: Weiss... dlaczego nie Kaliszuk - bardzo dzisiaj skuteczna smiley
jerzyk_ dnia 30/03/2017
dlaczego nie Kaliszuk

Bo za mała i komisarz nie zauważył. smiley

Ale Horka to miała chyba dzień konia - 57% w ataku przy 30 próbach no, no....
ksdani dnia 31/03/2017
Olenderek: Z Muszynianką znamy się jak łyse konie

Atom Trefl rozpoczyna walkę o dziewiąte miejsce z Polskim Cukrem Muszynianką, z którą w tym sezonie mierzył się już trzykrotnie. W fazie zasadniczej obie ekipy rozegrały łącznie aż 16 tie-breaków. Czy ich starcie ponownie potrwa pięć setów?

Kiedy przed laty zespoły z Sopotu i Muszyny spotykały się w fazie play-off, stawką były zazwyczaj medale krajowych rozgrywek, a obie ekipy rozgrywały zazwyczaj serie składające się z czterech lub pięciu meczów. Tym razem Atom Trefl i Polski Cukier Muszynianka rywalizować będą o dziewiątą lokatę, a o tym, kto rozstrzygnie tę rywalizację na swoją korzyść, zadecyduje dwumecz. Gospodarzem pierwszego spotkania będą Atomówki, zaś rewanż odbędzie się na południu Polski. Na dziewiątym miejscu w końcowej klasyfikacji uplasuje się ekipa, która w tych dwóch spotkaniach zdobędzie więcej punktów meczowych (3 pkt za zwycięstwo 3:0 lub 3:1, 2 pkt za wygraną 3:2, 1 pkt za przegraną 2:3). W przypadku remisu w tej statystyce, zwycięzcę w Muszynie wyłoni złoty set.

Polski Cukier Muszynianka w sezonie zasadniczym wygrała 11 z 26 meczów. Podopieczne Ryszarda Litwina sześć razy wygrywały w pięciu setach, ogólnie rozgrywając osiem tie-breaków. Atomówki jeszcze chętniej rozstrzygały starcia na pełnym dystansie, zwyciężając w pięciu z dziewięciu decydujących partii.

Nic więc dziwnego, że starcia ekip tak lubujących się w rozgrywaniu długich spotkań, były w tym sezonie bardzo wyrównane. W Muszynie Atomówkom najpierw niewiele zabrakło do doprowadzenia do tie-breaka w meczu ligowym, a później miały piłki meczowe w spotkaniu 1/8 finału Pucharu Polski. W pięciu setach zakończyła się również marcowa konfrontacja Atomu Trefla z Polskim Cukrem w ERGO ARENIE, którą sopocianki wygrały 3:2.

- Można powiedzieć, że z naszym najbliższym rywalem, Polskim Cukrem Muszynianką, znamy się jak łyse konie. W tym sezonie rywalizowaliśmy już dwukrotnie w rozgrywkach ORLEN Ligi, a także w Pucharze Polski. Oczywiście bardzo się cieszymy, że w końcowej fazie sezonu walczymy o dziewiątą lokatę. Nie będziemy odpuszczać i myślę, że dziewczyny będą w gazie. Zeszła z nas już bardzo duża presja i możemy zagrać na luzie. Mamy nadzieję, że w domowym starciu naszym atutem będzie też ERGO ARENA r11; po pierwsze dlatego, że Polski Cukier swoje mecze rozgrywa w o wiele mniejszym obiekcie, a po drugie w tej hali już raz pokonaliśmy muszynianki w tym sezonie. Z pewnością będzie to zacięte starcie, do którego przygotowujemy się jak najlepiej pod trzema względami - fizycznym, mentalnym i taktycznym - mówi Piotr Olenderek, trener Atomu Trefla Sopot.

Czy Atomówki ponownie znajdą sposób na zespół z Muszyny? Czy i tym razem obejrzymy pięć partii? Początek meczu Atom Trefl r11; Polski Cukier Muszynianka w niedzielę, 2 kwietnia, o godz. 15.00 w ERGO ARENIE. Bilety są dostępne w cenie 10 i 15 zł na trefl.ticketsoft.pl, a także w kasach oraz punktach partnerskich.

Liczby meczu:

16 - tyle meczów Atomu Trefla i Polskiego Cukru Muszynianki w sezonie zasadniczym kończyło się w pięciu setach. Tie-break rozstrzygał również o wyniku starcia obu ekip w ERGO ARENIE. Czy i tym razem będziemy świadkami piątej partii?

18,8 - taka była średnia wieku szóstki Atomu Trefla (biorąc pod uwagę faktyczną datę urodzin, a nie rocznik) we fragmencie czwartego seta przeciwko mistrzyniom Polski. Na boisku przebywały jednocześnie: Alicja Wójcik (22), Dominika Mras (20), Klaudia Kulig (19), Daria Szczyrba (18), Monika Fedusio (17) i Martyna Łukasik (17).

21 - tyle punktów zdobyła Karolina Goliat w marcowym meczu z muszyniankami, zostając MVP tamtego spotkaniu. Atakująca reprezentacji Belgii z dorobkiem 40 punktowych serwisów została tez drugą najlepszą zagrywającą sezonu zasadniczego ORLEN Ligi.

100 - po tyle punktów zdobyły w sezonie zasadniczym 17-letnie Monika Fedusio i Martyna Łukasik. Prócz nich w zespole Atomu Trefla trzycyfrowe zdobycze zanotowały także Magdalena Damaske, Karolina Goliat, Justyna Łukasik, Małgorzata Skorupa i Beata Mielczarek.

9 137 - tylu widzów oglądało niedawny mecz Atomu Trefla z Polskim Cukrem Muszynianką, dzięki czemu w ERGO ARENIE ustanowiono rekord frekwencji wszechczasów ORLEN Ligi. Ogromną część tej liczby stanowili uczniowie kaszubskich szkół, dla których wizyta na tym spotkaniu był zwieńczeniem udziału w konkursie rAktywne Kaszubyr1;, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Trefl Pomorze i Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie.

Biuro Prasowe | Atom Trefl Sopot
ksdani dnia 02/04/2017
Mecz Atomowek z Mineralnymi... hmm ot z 3 seta:
8:3... 11:10, 12:19, 15:20, 15:25 ...
smiley
swoja szosa... jakosc statow podawanych w trakcie meczu na OL zdumiewa...
np. w dwoch relacjach ( na OL + SF) tekstowych czytamy o kilku bledach jednej zawodnczki w ataku (set 3) a w statach po 3 setach widnieje 1 ( slownie: jeden blad w ataku)..
4 set..0:1.. 14:6... taaa
w tb lepszy start gospodyn i zakonczenie takoz... 3:2 dla mlodszych smiley

aaa mvp ta jeszcze mlodsza czyli Fedusio smiley
Legio lepsza od KSZO... co za dzien.. eh ta mlodziez ... smiley
ups sry: mvp Klaudia Alagierska smiley
ksdani dnia 03/04/2017
Baczynska przesunieta na pz w kolejnym meczu ... jaka szkoda, ze "zaczela" grac dopiero pod koniec sezonu.. bdb wystep... znowu smiley
jerzyk_ dnia 03/04/2017
Bardzo ciekawy artykuł z Miciellim ukazał się dziś w PS. Z bardzo wieloma ocenami zgadzam się z Miciellim. Dodatkowo potwierdza on fakt, że Developres chce budować potęgę siatkówki kobiecej w Rzeszowie.
Pozwolę sobie zacytować jedną z ocen Miciellego odnośnie Chemika:
W ostatnim czasie Chemik grał po prostu źle, ale moim zdaniem na papierze to jest wciąż bardzo mocna drużyna, wcale nie słabsza od tej z poprzednich sezonów. Tak naprawdę ich siła rażenia powinna być jeszcze większa niż wcześniej, ponieważ za Helenę Havelkovą przyszła Malwina Smarzek, która jest bardzo ofensywną zawodniczką z mocnym atakiem i bardzo dużym potencjałem.

Mam na ten temat bardzo podobne zdanie. Chemik ma potencjał, żeby z palcem w nosie zdobyć Mistrzostwo Polski, ale jak nie wykorzystał tego potencjału w LM, to ciekawe czy uda mu się w walce o tron. smiley
Z niecierpliwością czekam na dzisiejszy mecz. smiley
hehe ja tez czekam... kto by pomyslal o mozliwosci/ szansie Dev z Chemiczkami w walce o medale .. a teraz... smiley
no i nie bylo na co czekac.. sry, oprocz 1 seta kiedy Dev mialy szanse na wygrana ale ja zaprzepascily... Chemiczki odprezyly sie, zaczely grac spokojniej i bylo po zawodach.
No cóż, Chemik zagrał bardzo poprawnie, chyba w najbardziej stabilnym swoim składzie. Pomimo tego, że grał bez atakującej i tak wygrał zdecydowanie. Brawa się należą. ! smiley

W mojej opinii zawiódł na całej linii Developres. Wszystkie trzy najbardziej doświadczone i podstawowe siatkarki Developresu zagrały bardzo słabo. Mam na myśli Helić, Kaczorowską i Kaczmar. Najwyraźniej same przed meczem nadmuchały balonik, który je powalił. Z taką grą to nie mają żadnych szans na medale, zostaną na tym czwartym miejscu.
Zen dnia 03/04/2017
Brawo Chemik. Tylko 1 set był wyrównany. Brązowe medalistki ME z 2009r utrzymały przyjęcie i atak. Cieszy powrót do formy Ani po kłopotach zdrowotnych. Tego Chemikowi brakowało. Kasia jak zwykle w tym sezonie z kłopotami w ataku. Rzeszowianki nadmuchały balona a to szkodzi.
Półfinały czas rozpocząć

Impel Wrocław to jeden z półfinalistów tegorocznych rozgrywek Orlen Ligi. O awans do finału i prawo gry o najwyższe cele zawalczy z Grot Budowlanymi Łódź.

W tym roku faza play-off została bardzo skrócona. O awansie i zajęciu konkretnego miejsca zadecyduje dwumecz. W przypadku równej liczby punktów meczowych r11; zwycięzcę wyłoni tzw. złoty set. Faza ta potrwa niewiele ponad dwa tygodnie r11; mistrza Polski powinniśmy poznać około 19 kwietnia.

Impel Wrocław do najważniejszych meczów przystępuje z pozycji wicelidera tabeli. Dzięki temu w półfinale zmierzy się z Grot Budowlanymi Łódź. To bardzo trudny rywal. Impelki trzykrotnie mierzyły się z drużyną z Łodzi w tym sezonie i tylko raz udało im się wygrać. Wszystkie jednak zgodnie podkreślają, że nie patrzą już na wynik poprzednich konfrontacji, a na to, co mogą z nich wyciągnąć i poprawić.

Wydaje się, że siłą napędową łódzkiej ekipy jest Kaja Grobelna. Atakująca szturmem przedarła się do grona najlepszych zawodniczek na swojej pozycji, zdobywając przy tym 10 statuetek MVP. W składzie Budowlanych nie brakuje reprezentantek Polski, które dzielą się swoim doświadczeniem (Paulina Maj-Erwardt, czy Sylwia Pycia) oraz tych, które coraz śmielej radzą sobie na orlenligowych parkietach r11; jak Martyna Grajber.

Impel ma także czym odpowiedzieć. Trener Marek Solarewicz może być zadowolony z postawy swoich przyjmujących. W wysokiej formie jest także Katarzyna Konieczna, która swoją wartość pokazała m.in. podczas hitwego starcia z Chemikiem Police. Gros punktów blokiem zdobywa Agnieszka Kąkolewska, która w tym momencie jest najlepiej punktującą Impelką. Wielką wartością dla zespołu jest także Micha Hancock, a jej atomowe zagrywki wprawiają w osłupienie nie tylko kibiców.

Wydaje się zatem, że półfinałowe starcia pomiędzy Impelem, a Budowlanymi mogą być ozdobą kończącego się sezonu Orlen Ligi. Pierwszy mecz, w Atlas Arenie, odbędzie się 4 kwietnia o 20:30. Rewanżowe starcie - w Hali Orbita - już 10 kwietnia o 18:00. Bilety na oba mecze można zakupić za pomocą portalu kupbilet.pl

Biuro Prasowe - Impel Wrocław
ksdani dnia 04/04/2017
Pierwszy krok w stronę finału

Chemik Police pokonał Developres SkyRes Rzeszów 3:0 w pierwszym półfinale walki o mistrzostwo Polski.

Pierwszy set upłynął pod znakiem walki z własnymi słabościami atakujących obu zespołów. Zarówno Katarzyna Zaroślińska, jak i Adela Helić nie mogły skończyć piłki w ataku. Policzanki przegrywały 0:4, jednak w trakcie trwania seta udało im się wyrównać. Pierwszy raz na prowadzenie wyszły przy stanie 11:10. Walka toczyła się punkt za punkt do 23:24. Rzeszowianki doprowadziły do gry na przewagi po błędzie przyjęcia Marioli Zenik, jednak kolejne dwa oczka padły łupem Chemika.

Przyjezdne przejęły inicjatywę. Świetnie spisywały się w bloku, na co na pewno duży wpływ miało niedokładne przyjęcie gospodyń. Po efektownym bloku Joanny Wołosz mistrzynie Polski prowadziły sześcioma punktami (16:10). Chemik delikatne rozluźnił się w końcówce i popsuł kilka zagrywek z rzędu, wtedy jednak przełamała się Zaroślińska, która skończyła ważne ataki z prawego skrzydła.

Dziesięciominutowa przerwa nie zmieniła obrazu gry. Policzanki kontrolowały wydarzenia boiskowe. Spokój zawdzięczały stabilnemu przyjęciu, które po trzech setach utrzymało się na poziomie 47%. Dzięki temu Joanna Wołosz swobodnie uruchomiała wszystkie strefy boiska. Regularnie punktowały Stefana Veljković i Agnieszka Bednarek-Kasza, ważne ataki kończyła Anna Werblińska. W końcówce seta policzanki złapały sześciopunktowy przestój, jednak wcześniej wypracowana przewaga wystarczyła, aby wywieźć z Rzeszowa arcyważne trzy punkty.

Spotkanie rewanżowe rozegrane zostanie w najbliższą sobotę (08.04.) o godzinie 14:45 w Azoty Arenie.

Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police 0:3 (24:26, 18:25, 20:25)

Chemik: Jagieło (8), Werblińska (13), Zaroślińska (12), Wołosz (3), Veljković (13), Bednarek-Kasza (12), Zenik (l.)

MVP: Joanna Wołosz
Zen dnia 05/04/2017
To Impel narobił sobie kłopotów. Ewentualnie muszą doprowadzić do złotego seta i wygrać. Będzie ciężko a to mój faworyt tego półfinału.
ksdani dnia 05/04/2017
a ja zmiast opisywania bledow czy chwalenie za bdb zagrania..
4 set: 1:4... 4:4... 6:10 ... 12:12... 16:18... 18:21... 21:22... 25:22
jesli doswiadczony zespol, walczacy o medale, nie potrafi konczyc setow i przegrywa koncowki w taki sposob jak przykladowo w 4 secie to o czym tu gadac?
jerzyk_ dnia 05/04/2017
Bardzo mi się podoba praca jaką robią teraz w Impelu. Naprawdę ma to ręce i nogi, dlatego też kibicuję im podczas naszych rozgrywek.
Jednak Moim faworytem był i jest zespół Budowlanych z Łodzi, to jest zespół dużo lepiej zbilansowany. W zasadzie to jedynie rozgrywająca nie jest tam na odpowiednim poziomie (przy całej mojej sypatii dla urodziwej czeszki). No i Łódź dysponuje Grobelną. W mojej opinii jest to najlepsza atakująca w OL, nie żadne Zaroślińskie Kaczory i inne wynalazki Grobelna jest nr 1 w Orlen Lidze. To im daje dużą przewagę na boisku nad pozostałymi drużynami. Jak ja żałuję że nie ma żadnej tak dobrej atakującej w kadrze Polski smiley

Trzeba jeszcze napisać, że oglądaliśmy naprawdę fajny mecz na dobrym siatkarskim poziomie. Za co wielkie brawa dla obu drużyn. smileysmileysmiley
Cieszę się też widząc Kąkolewską. Ta dziewczyna zrobiła w tym sezonie naprawdę duże postępy. Może jeszcze nie w ataku, choć też jest lepiej, ale czytanie gry na siatce, tępo wyskoku do bloku, dogrywanie przechodzących piłek, zagrywka - tu widać kolosalne postępy. Nie wiem jak nasze pozostałe dziewczyny zagraniczne się prezentują ale Agnieszkę może uznam za najlepszą naszą środkową. smileysmiley
Jureczek co do Kąkolewskiej się zgadzam ale widziałem wcześniej Jej trudniejsze zagrywki. Grobelna jest mocą w Budowlanych a Zaroślińskiej Chemik nie służy. Montano zamrożona. Kasia w Atomie lepiej grała.
Chemik powoli wraca do formy i pewnie mistrza zdobędzie.
ksdani dnia 06/04/2017
Hmmm.. dobra robote w Impelu robia .. ciekawe... Megan w 4 secie skutecznosc to 1 na 11... no faktycznie chcial treer wygrac ten mecz ale kim? Bez zmian ? Cembrzynska, Kossanyiova na lawie a duet z placu sobie nie radzil i co?
Zen dnia 06/04/2017
Może w obronie Kasi Zaroślińskiej. Już nie raz wcześniej pokazywała, że potrafi grać. Przypomnę, że przed rokiem
została wybrana najlepszą siatkarką kolejki w LM.
W tym sezonie faktycznie gra słabo.
Grobelna gra dobrze, z dużą pewnością. Jednak dobry blok i ustawienie w obronie może temu przeszkodzić.
ksdani dnia 07/04/2017
Eleonora Dziękiewicz podjęła decyzję, że z końcem tego sezonu kończy sportową karierę. Mecz z ŁKS-em Commercecon Łódź będzie zatem ostatnim, jaki rozegra w barwach naszego klubu i na parkietach ORLEN Ligi.

Kolejna... trzymaj sie i dzieki
Zapowiedź meczu Chemik Police - Developres Rzeszów

W drugim meczu półfinałów play off ORLEN Ligi Chemik Police podejmie Developres SkyRes Rzeszów. Początek spotkania w sobotę (08.04.) o godzinie 14:45 w Azoty Arenie.

Policzanki świetnie spisały się w pierwszym meczu półfinałowym, pokonując Developres 3:0. Stawia je to w bardzo korzystnej sytuacji przed pojedynkiem rewanżowym, jednak przypomnijmy, że formuła rozgrywania spotkań wymaga od Chemika zwycięstwa co najmniej w dwóch setach sobotniego pojedynku, aby być pewnym awansu do finału.

Chemik prowadzi 3:0, czyli wygrał za trzy punkty. Zwycięstwo Develpresu w rewanżu 3:0 lub 3:1 doprowadzi do złotego seta. Wygrana Developresu w tie breaku oznacza awans Chemika.

W Rzeszowie mistrzynie Polski problemy miały tylko w pierwszym secie, który zwyciężyły na przewagi. Kolejne dwie partie również padły łupem przyjezdnych, jednak emocji było zdecydowanie mniej.

- Zaczęłyśmy grać spokojniej. Udało się pokazać to, co ćwiczymy w trakcie treningów. Potrzebowałyśmy przekonującego zwycięstwa i cieszę się, że przyszło w półfinale - mówi Joanna Wołosz, rozgrywająca.

Kluczem do zwycięstwa było zatrzymanie Adeli Helić, liderki Developresu. Serbka w rundzie zasadniczej ORLEN Ligi średnio zdobywała 19 punktów w każdym pojedynku. W półfinale zdobyła jedynie 6 oczek, kończąc 19%ataków. W trzecim secie została zmieniona.

- Nie wiem, czy mamy patent na Helić. Na pewno jesteśmy dobrze przygotowani na jej najsilniejsze strony. W Rzeszowie dziewczyny znakomicie wykonały przedmeczowe założenia taktyczne. Nastawiamy się jednak, że Serbka drugiego tak słabego meczu nie zagra, dlatego musimy być w 100% gotowi, aby jak najbardziej utrudnić jej grę - mówi Jakub Krebok, drugi trener Chemika.

W Rzeszowie Chemik postawił aż 16 punktowych bloków. Miał również dużo dokładniejsze przyjęcie (47% pozytywnego do 27% Rzeszowa).

- Gramy przed swoją publicznością. Doping na pewno nas poniesie. Chcemy, aby Azoty Arena pozostała w tym sezonie ORLEN Ligi niezdobyta - dodaje Wołosz.

Początek sobotniego starcia o godzinie 14:45 w Azoty Arenie.

Występy taneczne zaprezentuje Replay Dance Studio, czyli szkoła Michała Pawłowskiego, instruktora new age i hip-hopu.

Rozstawiona zostanie Przedszkoliada, aktywna strefa zabaw dla dzieci. Stoisko przygotuje również IT Serwis, gdzie każdy może spróbować swoich sił na konsolach Xbox.

Możliwość zabawy w laser tag umożliwi Dragon Events.

W trakcie przerw między setami przewidziane są konkursy z udziałem kibiców.

Dla kibiców z Polic podstawimy darmowy autobus, który ruszy o godzinie 13:45 z przystanku Police Rynek. Następnie przejedzie przez Police Osiedle Chemik (przystanek w kierunku Siedlic), Siedlice i Pilchowo. Kurs powrotny 20 minut po zakończeniu meczu.
Pilanki po 2 wygranych setach w meczu rewanzowym chyba ciutke odpuscily a Palac walczyl dalej i to pozwolilo im wygrac..
ksdani dnia 08/04/2017
o meczu Chemik vs Developres mozna powiedzic..., ze sie odbyl.. tyle.
\-----

KSZO i Legio walcza o "byt".... ale sasiadki byc wlasnie zawalily sprawe.. miec w 2 secie 24:21 i przegrac... trzeci juz poszedl i 3:0 dla gospodyn..
Gratki dla mlodych z Legionovi ale KSZO szkoda... czlowiek sie przywyczaja a pozniej....
smileysmiley
jerzyk_ dnia 09/04/2017
Postawą Developresu jestem jednak mocno rozczarowany. smiley
Rozumiem fakt, że grali z Chemikem i że Chemik jest faworytem rozgrywek nawet, jak przegrał kilka meczów w ostatnich kolejkach. Ty nie mniej dwa tak słabe mecze w ich wykonaniu mocno mnie rozczarowały. Zwłaszcza postawa atakującej Helić i rozgrywającej Kaczmar. No i Micelli też mnie rozczarował, bo nie miał żadnego alternatywnego wariantu w zanadrzu. Nawet jak nie miał zawodniczek dobrej jakości do dyspozycji, to jednak brak zrobienia czegokolwiek jak nie idzie, jest rozczarowujące.
Jak zapowiada prezes Dąbrowy w przyszłym sezonie Dąbrowa dołączy do klubów stawiających na młode siatkarki. smiley
Chyba w następnym sezonie zlikwidują Młodą Orlen Ligę bo nie będzie kim w niej grać. smiley
Bo tak nadal zostają w OL Legionowia i Atom. W Impelu i Łodzi też nie grają w pełni doświadczonym składem. Jak od przyszłego sezonu dołączą Chemik i Dąbrowa, to w zasadzie mamy rozgrywki juniorskie, zamiast OL.
Mam jednak nadzieję że skorzystają na tym takie kluby jak Developres, ŁKS Łódź i Wisła - bo sądzę że awansuje do OL.
ksdani dnia 09/04/2017
Kilka doswiadczonych zawodniczek konczy kariery.. kilka sie zastanawia.... czyli koniecznosc drogowskazem smiley

BKS dzisiaj daje sie "zalatwiac" serwisem goscin... obciach
25:22Skrzypkowska kończy seta asem serwisowym!!! Mamy remis, 10 minut przerwy

24:22Pavan atakuje w aut!!!! Jeszcze czas bierze Nicola Vetttori

23:22Skrzypkowska zagrywa nie do przyjęcia!!!

22:22Pencova blokuje Lewandowską!!!!

21:22blok Pencovej!!! Czas dla trenera Giacomini

20:22zepsuta zagrywka Pavan, na zagrywkę Skrzypkowska

19:22Pavan atakuje ponad blokiem
5 set dla BKS i zloty podobnie...

swoja szosa... w statach sa smieszne rzeczy.. mozna sie posmiamiac... chyba..
ksdani dnia 10/04/2017
5. Tauron MKS Dąbrowa (5)
6. ŁKS Commercecon Łódź (6) - beniaminek
7. BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała (7)
8. Giacomini Budowlani Toruń (8) - beniaminek
9. Atom Trefl Sopot (10)
10. Polski Cukier Muszynianka Muszyna (9)
11. ENEA PTPS Piła (11)
12. KS Pałac Bydgoszcz (12)
13. Legionovia Legionowo (14)
14. KSZO Ostrowiec (13)

w nawiasie pozycja po sezonie zasadniczym...

Grt dla Budowlanych i Stenzel....

Konieczna bdb w ataku ale dalej tyle naprzeszkadza w defensywie, ze starch sie bac podobnie jak Kakolewska przy sytuacyjnych itp.
No i cudu nie było. Impel zagrał tragicznie w 1 secie. Tyle nerwowości i nieporadności dawno nie widziałem. Budowlane nic też nie zagrały a seta dostały gratis. Kiedyś pisałem, że i Grobelną można blokiem zatrzymać i tak się stało. Kasia super w ataku ale w obronie zbyt często przeszkadzała.
Można się zachwycać Stencel, a Ja przekornie widzę, że zabrakło Agaty .
Co by nie pisać Budowlane zasłużenie awansowały. Ja liczyłem na Impel i " Resovię".