Polska - Czechy 3:0 (25:19, 25:19, 25:21)+ 27:25

11.05 Polska - Czechy 3:1 (25:22, 25:22, 17:25, 25:19)

ksdani dnia 10/05/2018 · 211367 Komentarzy · 1533 Czytań · Drukuj

ksdani dnia 10/05/2018
Kakolewska, Efimienko, Medrzyk, Grajber, Lukasik, Plesnierowicz
no i po 1 secie.. poczatek "rozegrgany" ale pozniej juz oki.
Ocw widac, ze to pierwszy mecz w takim ustawieniu i o zgraniu - szczegolnie w polu- ciezko mowic ale nie jest zle.. tylko Nat musi to przyjecie ustabilizowac.. no ale to problem od zawsze smiley
Dziewczyny sie powoli zgrywaja a omentatorzy opowiadaja bzdety - gdzie, z kim byli, widzieli, spotkali 20 lat temu.. nie zauwazyli nawet wejscia Twardowskiej.. bystrzaki smiley
25 punkt w meczu (3 secie) zdobyla Julka Twardowska, ktora chwile wczesniej weszla..

i zaraz mamy dodatkowego.. bedzie zmiana ustawienia ?
Dodatkowy.. kilka zmian ..Stenzel, Justyna Lukasik, Mucha, Julka jaki jedynka..
zaczelo sie 1:0.. a pozniej 10:9 ... 14:10.. 14:15... poszalaly.

-----------
Rozegranie:
Plesnierowicz.. wiecej niz dobre 3 sety, wejscia Nowickiej ..1 bdb.. 2 troche slabiej.. ale ogolnie fajny debiut smiley
Atak:.. to, ze Martyna Lukasik jest utalentowana to wiemy ale fizycznie jeszcze troche brakuje.. Bociek - mocniej, pewniej ale nie wiem jak to bedzie wygladac na sytuacyjnych na ktore przy problemach z pz trzeba "liczyc"..
Prtzyjmujace: W zasadzie pokazaly to co w lidze. Mucha jak zawsze, zaraz po wejsciu 2 bledy a pozniej coraz lepiej w pz i bdb w ataku.. Twardowska za krotku chociaz swietny atak na zakonczenie 3 seta.. reszta czyli Medrzyk i Grajber graly swoje.. Mloda libero za duzo chciala ale pz ma .. Witkowska w obronie dobrze chociaz miewala problemy z ustawianiem sie.. coz, nowy zespol..

Jak na pierwszy mecz wyszlo calkiem dobrze... i dobrze smiley
ksdani dnia 11/05/2018
ocw 14 na 1 turniej zostanie podana po 2 meczu smiley
skald piatkowy: Polańska, Alagierska, Pleśnierowicz, Mucha, Grajber, Smarzek, Witkowska (L) r11; Bociek, Nowicka, Kąkolewska, Twardowska, Mędrzyk
Po dwóch wygranych setach szkoleniowiec polskiej kadry trochę zmienił ustawienie zespołu. Biało-czerwone w tym fragmencie gry nie wystrzegały sie prostych błędów, co wykorzystały Czeszki. Tę partię zespół gości wygrał dość pewnie do 17.

pzps
jerzyk_ dnia 11/05/2018
Jacek Nawrocki wybrał czternastkę, która poleci do USA.

Rozgrywające

1 Julia Nowicka - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała,
4 Marlena Pleśnierowicz - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała.

16 Natalia Mędrzyk - KPS Chemik Police,
23 Julia Twardowska - Grot Budowlani Łódź.

Środkowe

2 Gabriela Polańska - Grot Budowlani Łódź,
5 Agnieszka Kąkolewska - Grot Budowlani Łódź, (K)
10 Zuzanna Efimienko-Młotkowska - ŁKS Comercecon Łódź.

Libero

8 Maria Stenzel - Impel Wrocław,
13 Agata Witkowska - Grot Budowlani Łódź.
Ogólnie po wygranych sparingach można napisać, że jest parę rzeczy które cieszą.
1. Cieszę się że Malwina wraca na atak.
2. Fajną rzeczą jest, że dostaną swoją szansę inne rozgrywające niż Joasia Wołosz.
3. Cieszy mnie wypowiedz Mędrzyk, że reprezentacja ma grać szybszą i bardziej kombinacyjną siatkówkę.
4. No i same wygrane (choć to tylko sparingi) też cieszą. smiley
Ale moja faworytka na pozycję libero w reprezentacji - Marysia Stenzel, to jak dostała swoją szansę w 4 secie w czwartek, to plątała się po tym boisku jak pijany zając po lesie. smiley Ale jestem pewien, że z czasem da radę. smiley
Prawde mowiac o ile idzie o rozegranie, libero i srodek to nic nowego.. smiley
za to 3 atakujace a nie zabranie Twardowskiej to kiszka.

aa i dzieki za 14 - oszczedziles mi roboty smiley

Ale, przecież Twardowska jedzie z przyjmującymi z nr 23
ksdani dnia 12/05/2018
ojj faktycznie.. zle sie "wyrazilem"....

.... ogladajac pierwszy sparing z Czeszkami.. gre chudzinki Lukasik na boisku.. wejscia Moni... i to krociutkie wejscie Julki.. i ten pikny atak... przypomnialem sobie o pomysle przestawienia Twardowskiej na mlotka..
sam bylem za tym i jej gra na tej pozycji "obiecujaca"... zeby sie nie rozpisywac smiley
ofensywnych pezetek jest kilka... takze bardzo utalentowanych mlodych .. w ataku to 1/4 ilosciowo- owszem sa ale obecnie to... sry .. Bociek i Lukasik to nie rywalki dla Julki w tej chwili.. moze za kilka lat...

To tak mi przemknelo i stad wpis, ze 3 w ataku a Julki tam (na mlotku) nie ma.. ale .. dzieki za zwrocenie uwagi.. bo jak sie czyta to "dziwni" wyglada.. jest i nie ma jej heh.

...
ocw wszystko wina Julki ... mogla mi nie przypominac tym atakiem... itd

smiley
Calkowicie powaznie: gdyby Julia Twardowska przeszla na mlota to na 100% Helic by przy niej srednio wygladala i nie tylko ona.