2011/2012

LSK 7 kolejka 19/20
LSK 29.11 BKS STAL B-B. - Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (20:25, 20:25, 19:25) MVP: Krzos - Staty
Enea PTPS Piła - DPD Legionovia Legionowo 1:3 (18:25, 25:21, 23:25, 22:25) MVP: Souza - Staty
30.11 GA Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:12, 25:21, 25:19) MVP: Kowalewska - Staty
E.LECLERC Radomka Radom - #VolleyWrocław 3:1(25:22, 25:21, 19:25, 25:19) MVP: Witkowska - Staty
Energa MKS Kalisz - BP Pałac Bydgoszcz 1:3 (15:25, 30:28, 22:25, 20:25) MVP: Stencel - Staty
01.12 ŁKS Commercecon Łódź - Wisła Warszawa 3:0 (25:16, 25:22, 25:19) MVP: Alagierska - Staty

ksdani dnia 27/11/2019 · 211365 Komentarzy · 675 Czytań · Drukuj

ksdani dnia 28/11/2019
Radomka vs Volejki.. mecz za 6 punktów ...
Chemiczki vs Budki.. prawie tys.. smiley
Bks vs ... no starczy... ciekawa kolejka przed nami
ksdani dnia 29/11/2019
BKS vs Dev
1 set .. do ok. 20 punktu w miare rowno a pozniej calkowity zanik skutecznosci w ataku.. wystawy w jedno miejsce czyli na lewo gdzie w 1 akcji Rozanski potrafila 3 razy kiwac z czego nic nie wychodzilo
KOnieczna poprawa przyjecia i rozgrywanie a nie wystawianie na blok ..
2 set
18:17 ... 18:24 ... 20:25
i tyle
3 set
10:18 ...14:18 .. 19:25
Rozanski dzsiaj wyraznie nie szlo - a trener nic z tym nie robil
Owszem wprowadzona 2 razy Dabrowska ale za Kossanyiova .. wejscie w 2 secie mlodej poprawilo gre gospodyn ale to bylo za malo. Zreszta, powinna zmienic Oliwie ...
Grt dla Dev za konsekwencje i spokoj i ocw wygrana smiley
ksdani dnia 30/11/2019
Pilanki bardzo ambitnie w defesywie, sprytnie w ataku ale pz musza poprawic a Sylwia dokladnosc wystaw .. i wtedy powalcza o dobre miejsce w lsk..
...
Czas reakcji Ciapka na to co sie dzieje na boisku pozostaje taki sam od lat czyli ciapowaty ..
Mia Jerkov nie zagra więcej w Radomce. Umowa rozwiązana z powodu kontuzji zawodniczki.
To dodam... w meczu Bks-u pojawiła się Ogoms.. nowa w zespole (kontuzja Janickiej)
BKS Stal uległ wiceliderowi z Rzeszowa

BKS Stal Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (20:25, 20:25, 19:25)

MVP: Aleksandra Krzos (Developres SkyRes)

BKS Stal: Krajewska, Różański, Kossanyiova, DeHoog, Świrad, Moskwa, Drabek (libero) oraz Ogoms, Dąbrowska

Developres SkyRes: Frantti, Witkowska, Efimienko-Młotkowska, Mlejnkova, Valentin-Anderson, Zaroślińska-Król, Krzos (libero) oraz Polańska, Blagojević, Kaczmar, Gałucha, Hawryła, Przybyła (libero)

Spotkanie 7. kolejki pomiędzy BKS Stal Bielsko-Biała, a Developresem SkyRes Rzeszów zapowiadało się bardzo ciekawie. Bielszczanki cztery ostatnie mecze zakończyły zwycięsko, natomiast rzeszowianki, choć w ostatniej kolejce uległy Grupie Azoty Chemikowi Police, wcześniej były niepokonane zaliczając najlepszy start w historii swojego klubu.

Kilka godzin przed początkiem spotkania bialskiemu klubowi udało się doprowadzić do finalizacji zgłoszenia nowej siatkarki. Walka z czasem trwała do popołudniowych godzin w piątek, ale ostatecznie udało się zarejestrować Kanadyjkę, która mogła zadebiutować w czerwono-żółto-zielonych barwach. Było to niezwykle ważne, bowiem z powodu kontuzji przez dłuższy czas nie będzie mogła grać Ewelina Janicka, a na drobny uraz narzekała Kornelia Moskwa. Z powodów zdrowotnych trener Piekarczyk nie skorzystał również w tym meczu z Pavli Smidovej.

Dwa pierwsze sety były niezwykle wyrównane. Faworytki z Rzeszowa nie potrafiły odskoczyć na kilka punktów, a gospodynie dwoiły się i troiły zarówno w obronie jak i w ataku. Bielszczanki prowadziły w połowie pierwszej partii 12:11. Do stanu 19:19 walka trwała w najlepsze, jednak w końcówce seta lepiej radziły sobie przyjezdne, które wygrały pierwszego seta 25:20.

Początek drugiego seta w wykonaniu bielskiej drużyny był znakomity. Po spektakularnym bloku Olivii Różański na Katarzynie Zaroślińskiej-Król BKS Stal prowadził już 9:5, jednak rzeszowianki szybko odrobiły straty na po 14. Bielszczanki znów grały jak równy z równym, a po "autowym" ataku Ali Frantti, prowadziły 19:17. Trener rzeszowianek poprosił o sprawdzenie tej akcji i ku uciesze rzeszowianek okazało się, że piłka wpadła jednak w boisko. Od tego momentu gra gospodyń się zacięła, Developres zdobył sześć kolejnych punktów, a wkrótce potem wygrał 25:20. W końcówce partii na boisku pojawiła się Alicia Ogoms, która tym samym zaliczyła debiut w bialskim klubie.
W trzeciej partii przewaga drużyny przyjezdnej była już wyraźna. Rzeszowianki kontrolowały wydarzenia na boisku, a serie punktowe bielskiego zespołu przyjmowały ze spokojem odpowiadając chwilę później tym samym. Dobrą zmianę dała Dagmara Dąbrowska, która nie tylko dobrze przyjmowała, ale też kilka razy pokazała się w ataku. To jednak nie wystarczyło na bardziej doświadczone przeciwniczki. Drużyna Stephane`a Antigi wygrała 25:19 i cały mecz 3:0.

BKS Stal Bielsko-Biała- Biuro Prasowe
ksdani dnia 01/12/2019
Radomka wygrywa za 3 punkty .. sytuacja Wisly coraz gorsza.
Co z tego, ze dziewczyny walcza jak nie maja pelnego skladu?
...
Budki dostaja seta do 12 a mecz 0:3 .... forma zawodniczek faluje jak podczas sztormu ...
Nie wiem co jest ze statami ale Twardowskiej policzono 4 ataki - 2 skonczone, Baczynskiej 13 at 2 skonczone, Leys 16 at 2 skonczone ..